
Archiv cikkek
2008.04.13. 00:58
Elrontották az ünnepet
A bajnok DVSC-TEVA esélyt sem adott a Vasasnak a 23. forduló nyitó mérkőzésén. A Loki meggyőző játékkal verte meg a piros-kékeket, az angyalföldiek szenvedését a betegségéből felépült legenda, Illovszky Rudolf, valamint a csapat korábbi bombázója, Várady Béla is látta.

Archiv cikkek
2007.09.21. 23:55
Továbbra is menetel a Honvéd (2.)
Nem volt megállás a Bozsikstadionban a Soproni Liga 9. fordulójának péntek esti mérkőzésén: a Honvéd vezető gólját a középkezdés után kiegyenlítette a Zalaegerszeg, azonban a kispestiek nem adták fel, és Bárányos Zsolt találatával megszerezték a győzelmet.

Archiv cikkek
2007.08.04. 23:59
Détári Lajos újra kritikus
Magabiztosan futballozva nyert, sőt több góllal is győzhetett volna a Vasas a Sopron ellen. A kispadról eltiltott Détári Lajos a lelátóról vezényelte csapatát, amelynek nagyon hiányzik az edzője, hiszen gyakorta tanácstalanul játszott.
