SZ. R. 2021.04.22 11:51 Frissítve: 2021.04.22 12:12

Barcelona: ha Messi marad, Agüero jöhet – sajtóhír

A spanyol As értesülései szerint Sergio Agüero hamarosan kétéves megállapodást írhat alá az FC Barcelonával abban az esetben, ha Lionel Messi meghosszabbítja szerződését.

Sergio Agüero és Lionel Messi Barcelonában játszhatnak újra együtt (Fotó: AFP)

A madridi lap úgy tudja, a támadó csak akkor igazolna a katalánokhoz, ha barátjával együtt játszhat.

Az As beszámolója szerint az argentin támadó még úgy is aláírna a Barcához, ha csak kiegészítő emberként számítanának rá. A katalán klub képviselői ugyanakkor egyelőre nem tárgyaltak Agüeróval, sőt bizonyos körökből még azt is tagadják, hogy érdeklődnének a játékos iránt.

2021.05.16 18:23:21

Spanyol labdarúgás BACSKAI JÁNOS

Nacho nagyon fontos gólt szerzett, ez döntött a rangadón, de nincs a saját kezében a sorsa a címvédőnek.

2021.05.16 17:13:11

Spanyol labdarúgás BALÁZS DÁVID KÁROLY

A Barcelona lemondhat a bajnoki címről, mi több, a harmadik helyért is meg kell küzdenie az utolsó fordulóban.

2021.05.13 17:02:45

Spanyol labdarúgás P. K.

A címvédő 4–1-re nyert a Granada vendégeként, így ismét két pont a hátránya a listavezető Atlético Madriddal szemben.

2021.05.11 21:41:49

A katalánoknak nagyon nem megy mostanában a Levante otthonában, a 3–3 most vereséggel ér fel.

2021.05.09 15:22:24

A címvédő elképesztő mérkőzésen játszott döntetlent a Sevillával, Eden Hazard a 94. percben egyenlített.