Barca: Dembélét vagy Coutinhót sem sajnálnák odaadni a PSG-nek?

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.06.26. 11:35
null
Neymar visszatérése valaki távozását jelenti? (Fotó: AFP)
Gyakorlatilag nincs olyan nap, amikor valamelyik sajtótermékben ne jelenne meg cikk arról, hogy Neymart milyen üzleti konstrukció keretében szerzi meg az FC Barcelona. Brazíliai sajtóértesülések szerint a Barca jelentős pénzösszeg mellett akár valamelyik sztárját is hajlandó lenne odaadni a PSG-nek a brazil labdarúgóért.

 

Mint megírtuk, a katalán Sport jelentése szerint Neymar megállapodott az FC Barcelonával,így a klubnak már csak a Paris Saint-Germainnel kell dűlőre jutnia, hogy Neymar visszatérhessen Spanyolországba.

A brazil O Globo ennek kapcsán most arról ír, hogy a Barca pénz mellett játékost is adna a párizsi csapatnak. A lap úgy tudja, 100 millió euró mellett négy játékos neve került szóba: a 2017-es érkezése óta rendre problémás Ousmane Dembéléé, a nem túl jó idényt záró Philippe Coutinhóé, illetve Samuel Umtitié és Ivan Rakiticé.

Noha azt nem tudni, hogy a két klub álláspontja milyen közel van, az O Globo szerint az illetékesek optimisták, s vélhetően hamarosan sikerül dűlőre jutniuk.

Legfrissebb hírek

„Most egy kicsit élvezzük” – Luis Enriquének csupán egy trófea hiányzik az új PSG-rekordhoz

Francia labdarúgás
12 órája

90 millió euró évente – Lewandowski ennyiért választhatja Szaúd-Arábiát

Spanyol labdarúgás
13 órája

Nem lesz meg a 100 pontos bajnokság a Barcelonának

Spanyol labdarúgás
2026.05.13. 23:15

A PSG megszerezte története 14. bajnoki címét a francia élvonalban

Francia labdarúgás
2026.05.13. 22:58

Ancelotti: Neymar sokat javult, mindenki szereti őt, de a döntés az enyém

Foci vb 2026
2026.05.13. 11:01

Ousmane Dembélé egymás után másodszor a Ligue 1 legjobbja – ezúttal 960 (!) játékperccel

Francia labdarúgás
2026.05.12. 14:05

Neymar bekerült, Estevao kimaradt – kihirdette a brazilok bő vb-keretét Ancelotti

Foci vb 2026
2026.05.12. 10:55

Az ezredforduló óta a Barcelona uralja a La Ligát

Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 07:12
Ezek is érdekelhetik