Atlético: edzője úgy készül, Falcao három hétre kidőlt

2013.01.21. 00:17
Diego Simeone, a spanyol Atlético Madrid labdarúgócsapatának szakvezetője a Levante elleni hazai győzelem (2–0) utáni sajtótájékoztatón azt mondta, hogy körülbelül három hétig nem számíthat az együttes gólkirályára, Radamel Falcaóra.

Amint arról korábban már beszámoltunk: a kolumbiai támadó a második félidő közepén sérült meg, és vált szükségessé a cseréje. Falcaónak a bal combizmával akadtak problémái, de az csak a hétfői, alapos orvosi vizsgálat után derül ki, hogy milyen komoly a baj.Amint arról korábban már beszámoltunk: a kolumbiai támadó a második félidő közepén sérült meg, és vált szükségessé a cseréje. Falcaónak a bal combizmával akadtak problémái, de az csak a hétfői, alapos orvosi vizsgálat után derül ki, hogy milyen komoly a baj.

A tabella második helyén álló madridiakra legközelebb a csütörtöki Spanyol Kupa-mérkőzés vár a Betis ellen a negyeddöntő visszavágóján, majd a bajnokságban a Bilbaóval és szintén a sevillaiakkal találkoznak, jelen állás szerint Falcao nélkül.