A Real Madrid szerződést hosszabbítana Vinícius Júniorral, a játékos még kivár – sajtóhír

BALOGH ANDRÁSBALOGH ANDRÁS
Vágólapra másolva!
2024.10.31. 14:01
Vinícius Júnior egyelőre nem szeretne szerződést hosszabbítani a Real Madriddal (Fotó: Getty Images)
Spanyol sajtóhírek szerint a Bajnokok Ligája-címvédő Real Madrid szerződést hosszabbítana Vinícius Júniorral, a brazil játékos azonban egyelőre még kivárna.

A Relovo spanyol portál információi szerint a Real Madrid újabb szerződéshosszabbítással jutalmazná Vinícius Júniort. A klub állítólag már hónapokkal ezelőtt fel is vette a kapcsolatot a játékos ügynökeivel, hogy tárgyalásokat kezdeményezzenek.

Vinícius Júnior az előző idényben a bajnokságban 15 góllal és hat gólpasszal vette ki a részét a bajnoki címből, míg a BL-ben 6 góllal és öt assziszttal zárt. A Real Madrid vezetősége nem akarta, hogy Vinícius úgy érezze, hogy Kylian Mbappé érkezésével háttérbe szorul, ráadásul akkor még mindenki úgy gondolta, hogy a brazil nyeri az Aranylabdát.

A tárgyalások egyelőre megakadtak, mivel a 24 éves támadó a lehető legjobb pillanatra vár, hogy újra leüljön a klubbal az új szerződése kapcsán. A Real Madrid az előző idény elején hosszabbított Vinícius Júniorral, az a szerződés 2027-ig szól.

A Relovo megjegyzi, hogy a brazil játékos korábban egy ötéves 1 milliárd eurós ajánlatott kapott Szaúd-Arábiából. A szaúdi bajnokság szeretné, ha Cristiano Ronaldo után Vinícius Júnior lenne a liga következő arca.

 

Legfrissebb hírek

A remeklő Szoboszlai gólpasszal járult hozzá a Liverpool Real Madrid elleni győzelméhez

Bajnokok Ligája
2 órája

Arne Slot a középpályán küldi csatába Szoboszlait a Real Madrid ellen

Bajnokok Ligája
5 órája

„Álljon fel, Sir David!” – lovaggá ütötték David Beckhamet

Angol labdarúgás
8 órája

Szoboszlai és Bellingham a két nyolcas – íme, a mi álomtizenegyünk a Liverpool–Real Madrid előtt

Bajnokok Ligája
9 órája

Szoboszlai Dominik a Real Madrid ellen is vezér lehet

Bajnokok Ligája
15 órája

A futballvilág az Anfielden – jön a Liverpool–Real Madrid rangadó a BL-ben; Tóth Balázs élete egyik legnagyobb védéséről

E-újság
2025.11.03. 23:29

Régi ismerősök – Smahulya Ádám jegyzete

Bajnokok Ligája
2025.11.03. 23:21

Megsérült a Real Madrid argentin középpályása, kihagyja a Liverpool elleni csörtét

Spanyol labdarúgás
2025.11.03. 14:28
Ezek is érdekelhetik