A nemzetközi Sportdöntőbíróság csütörtöki enyhítését követően péntek délelőtt rész vesz első barcelonai edzésén Luis Suárez, a katalán klub nyári szerzeménye. A bemutatására hétfőn kerül sor a Joan Gamper-kupa keretein belül.
A Barcelona honlapjának közleménye szerint Suárez a pénteken 9.30-kor kezdődő tréningen gyakorol először együtt csapattársaival.
Hétfőn a mexikói León elleni felkészülési mérkőzésen hivatalosan is bemutatják a szurkolóknak, de azt nem közölte a Barcelona, hogy pályára lép-e a mérkőzésen.
Erre a CAS határozata szerint lehetősége lenne, négy hónapos FIFA-eltiltását ugyanis a tétmérkőzésekre korlátozta a bíróság.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik





