Barcelona: Afellay az Arsenal és az Inter ajánlatára vár

2012.07.16. 23:07
Nem akar a francia Lille-hez igazolna Ibrahim Afellay, a spanyol Barcelona labdarúgócsapatának holland légiósa, mégpedig azért, mert a Premier League-ből és a Serie A-ból jóval patinásabb klubok konkrét ajánlatára vár.

Spanyol hírforrások szerint a Lille érdeklődése nemcsak intenzív, hanem komoly – már konkrét összeg, 8 millió euró is elhangzott –, az előző klubszezont súlyos sérülései miatt szinte teljes egészében kihagyó, ám az Eb-n már teljes értékű játékosként szereplő Afellay azonban kivár.

Szívesebben menne olyan klubhoz, amely a franciával ellentétben hagyományosan BL-szereplő, és többnyire meghatározó a jelenléte. A holland légiós már munkára jelentkezett a Barcelonánál, pedig még szabadságon lehetne, a többi Eb-szereplőhöz hasonlóan. Ő azonban szeretné bizonyítani kérőinek, hogy százszázalékosan terhelhető, illetve a katalánok szakmai stábjával is át akarja beszélni: milyen szerepet szánnak neki a 2012–2013-as idényben.

A Barcelona Javi Martínezt szeretné szerződtetni az Athletic Bilbaótól, ám a kivásárlási összeg nem áll rendelkezésére, részben ehhez lenne segítség az Afellayért kapott pénz.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: ismét legyőzte Moldovát az U17-es válogatott

Utánpótlássport
3 órája

Férfi kosár Euroliga: kikapott a címvédő Fenerbahce, a Baskonia legyőzte a Hapoelt

Kosárlabda
2026.03.27. 23:28

Wirtz brillírozott, a német válogatott svájci győzelemmel kezdte az évet

Minden más foci
2026.03.27. 22:40

A Barcelona közölte: Raphinha kihagyja az Atlético elleni BL-párharcot

Spanyol labdarúgás
2026.03.27. 20:40

Az orosz és a montenegrói válogatott is győzelemmel kezdte az évet

Minden más foci
2026.03.27. 19:55

NS-képeslap: villanyfényes mérkőzések a pályán

Minden más foci
2026.03.26. 10:10

Labdarúgás: magabiztos győzelem az U17-esektől Moldova ellen

Utánpótlássport
2026.03.25. 19:56

Labdarúgás: egyszerre két U19-es Eb selejtezője kezdődik szerdán

Utánpótlássport
2026.03.24. 19:11
Ezek is érdekelhetik