Póker: Turmezey újabb győzelmeivel a PocketFives-ranglista élén

2008.12.13. 20:08
Címkék
Turmezey Péter, a pókerkörökben Breeth becenéven ismert Sunday Million-győztes újabb vágya teljesült, amikor átvette a vezetést a PocketFives.com Sliding Leaderboardján (PLB).
Az NSO Póker rovatának szakmai partnere a poker24.hu.
Az NSO Póker rovatának szakmai partnere a poker24.hu.
Turmezey a 22 éves Alex Kemberist szorította a második helyre a héten begyűjtött két újabb versenygyőzelmével. A Full Tilt Poker és a PokerStars 100 dollár nevezési díjú rebuyos versenyeit nyerte meg a hazai tehetség, előbbivel 12 312, utóbbival 30 552 dollárt nyerve az eddig is szép versenynyereményei mellé. A listán a 19. helyen is található egy magyar játékos Traply Péter személyében.

JÁTSSZON ÖN IS!

A holnapi elődöntő küzdelmeit a PokerStars élő videoközvetítéssel teszi érdekesebbé, és aki úgyis a monitor előtt követi az eseményeket, az benevezhet szakmai partnerünk, a Poker24.hu NSO-olvasók részére szervezett ingyenes versenyeire!

Regisztráljon most, és akár 150 dollárral bővítheti a karácsonyi ajándékvásárlás keretét, vagy egy nyeremény mobiltelefonnal lepheti meg magát az ünnepekre! További részletek az ingyenes versenyekről itt! >>>
Legfrissebb hírek

Ódákat zeng Mbappé teljesítményéről az RMC Sport szakkommentátora

Foci vb 2026
2 perce

Russell megszerezte a pole-t a két Ferrari előtt; Verstappen a falban zárta a spielbergi időmérőt

F1
33 perce

Szép Balázs finalista a budapesti öttusa-vk-döntőn

Egyéb egyéni
45 perce

Motivációs problémával érkezett, bronzéremmel távozott Balatonfüredről

Csupasport
46 perce

Kosárlabda: napokon belül kirúghatják a Real Madrid sztáredzőjét – sajtóhír

Kosárlabda
46 perce

MotoGP: Raúl Fernández nyerte az asseni sprintversenyt

Egyéb autó-motor
1 órája

A spanyolok két játékosukat is elveszíthetik a vb hátralévő időszakára

Foci vb 2026
1 órája

Mbappé két gólpassza még döntő lehet

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik