Győr: Simon András és a cseh válogatott játékos is aláírt

2011.07.04. 11:08
Címkék
A Győri ETO FC vezetői ma két futballista szerződtetését jelentették be sajtótájékoztató keretében.

Ahogy arról a Nemzeti Sport Online elsőként beszámolt: az Excelsiortól hazatérő Simon András megegyezett a Győri ETO vezetőivel – a klub ma jelentette be, hogy négyéves szerződést kötöttek a csatárral.

Marek Strestík érkezéséről szombaton cseh és szlovák források is beszámoltak, az ETO mai sajtótájékoztatóján elhangzott, egy évre kölcsönbe megszerezték az egyszeres cseh válogatott középpályást a Brnótól, a futballistára opciós jogot is szereztek a győriek.

Részleteket itt olvashat!

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS – GYŐRI ETO FC
Érkezett: Simon András (Excelsior), Marek Strestik (cseh-szlovák, FC Zbrojovka Brno – Csehország, kölcsönbe )Jarmo Ahjupera (észt, Újpest FC, kölcsönből vissza), Molnár Péter (BFC Siófok, kölcsönből vissza), Zoran Supics (szerb, Lombard Pápa TFC, kölcsönből vissza), Zámbó Bence (MTK Budapest, kölcsönből vissza), André Lamas (brazil, Palmeiras – Brazília)
Távozott: Eugene Fomumbod (kameruni, ?), Sánta András (romániai, Bp. Honvéd)
Akivel tárgyalnak: Guzmics Richárd (Szombathelyi Haladás), Zsidai László (MTK Budapest/FC Volendam – Hollandia), Katona Péter (szlovákiai, Tatran Presov – Szlovákia), Leo Casula (brazil, Rio Preto – Brazília)

 

Legfrissebb hírek

Ismaila Sarr közben megdöntötte a szenegáli vb-rekordot

Foci vb 2026
6 perce

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
9 perce

A szenegáliak menetelése nagyon nem jó Skóciának

Foci vb 2026
15 perce

Javulnak Szenegál esélyei: két gyors gól, és már 3–0 az állás Irak ellen

Foci vb 2026
24 perce

Tovább pörgünk: a norvégok kihagytak egy büntetőt…

Foci vb 2026
35 perce

A harmadik Dembélé-gól különlegessége: minden francia labdához ért!

Foci vb 2026
40 perce

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára

Labdarúgó NB I
40 perce

Dembélé-tripla: ennél korábbi mesterhármas csak egyszer volt vb-n

Foci vb 2026
47 perce
Ezek is érdekelhetik