Bundesliga: Szalaiéknál folytatja a Bayern-játékos – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.07.14. 13:44
A Bayern München a hivatalos honlapján jelentette be, hogy egy évre kölcsönadja a Hoffenheimnek Serge Gnabryt.

Mint arról korábban beszámoltunk, szinte biztos volt, hogy a nyáron a Werder Brementől érkező játékos kölcsönben folytatja egy másik Bundesliga-csapatnál.a nyáron a Werder Brementől érkező játékos kölcsönben folytatja egy másik Bundesliga-csapatnál.

Karl-Heinz Rummenigge, a Bayern Münchent működtető társaság vezérigazgatója elmondta, maga a futballista kérte, hogy a több és rendszeres játéklehetőség reményében a következő szezonban máshol szerezhessen tapasztalatot.

Niklas Süle és Sebastian Rudy a Hoffenheimtől érkezett a bajorokhoz idén nyáron, korábban pedig David Alaba is megfordult kölcsönben a kék-fehér alakulatban.

Serge Gnabry egyébként éppen ma ünnepli 22. születésnapját.



Legfrissebb hírek

Két góllal vezetett a szünetben az RB Leipzig, de a ráadásban pontot mentett a BVB

Német labdarúgás
15 órája

Meleg volt a végén a pite, de a Bayern München legyőzte a Frankfurtot

Német labdarúgás
18 órája

Sorban dőlnek ki a Frankfurt játékosai

Német labdarúgás
2026.02.20. 18:59

Az első Bundesliga-idényében berobbant Said El Mala

Képes Sport
2026.02.17. 14:24

Az Arsenal maradt az élen, épphogy a tízben a címvédő – íme, a frissített BL-erősorrend

Bajnokok Ligája
2026.02.17. 12:24

Gulácsi Péter megsérült, nehezen tartott otthon egy pontot a Leipzig

Német labdarúgás
2026.02.15. 19:39

Folytatódott a Heidenheim rossz sorozata

Német labdarúgás
2026.02.15. 17:25

A Bayern Brémában, a Frankfurt és a Leverkusen hazai pályán aratott könnyed győzelmet a Bundesligában

Német labdarúgás
2026.02.14. 17:31
Ezek is érdekelhetik