Bundesliga: gyászszünet a járvány áldozatainak emlékére
A német labdarúgó-bajnokság első és másodosztályának következő két fordulójában a mérkőzések előtt egyperces gyászszünettel emlékeznek a koronavírus-járvány áldozataira.
A liga szerdai közleménye szerint a profi futball ezzel szeretné részvétét kifejezni az áldozatok családjainak, egyúttal jelezte: köszönettel tartozik mindazoknak, akik nap mint nap a járvány elleni küzdelemben vesznek részt.
A német bajnokság több mint két hónap után a múlt héten folytatódott, zárt kapus mérkőzésekkel.
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Bundesliga: új vezetőedző Schäfer Andráséknál
Német labdarúgás
2026.05.21. 15:02
Ezek is érdekelhetik






