
Nagelsmann önmagát is elemzi a videókon (Fotó: AFP)
Julian Nagelsmann, a Gulácsi Pétert és Willi Orbánt is foglalkoztató RB Leipzig labdarúgócsapatának vezetőedzője elárulta, hogy a videós elemzések során önmagát is analizálja – írja az MTI.
A tréner utólag megvizsgálja, milyen volt a mérkőzésen a kommunikációja a csapattal, hogy fejlődni tudjon.
„Fontos, hogy időről időre önmagunkat is elemezzük” – mondta egy podcastban a 33 éves szakember, hozzátéve, hogy ilyenkor nem elsősorban a tartalomra, hanem a saját kisugárzására összpontosít.
„Megnézem, hogyan nézek ki, hogyan artikulálok, célba ér-e az általam adott instrukció, hogyan áramlik az információ” – mondta.
A klubnál minden találkozót rögzítenek, és feltöltenek egy portálra, amelyhez a csapatnak és az edzőnek van hozzáférése.
(MTI)
Legfrissebb hírek

Az első Bundesliga-idényében berobbant Said El Mala
Képes Sport
2026.02.17. 14:24

Folytatódott a Heidenheim rossz sorozata
Német labdarúgás
2026.02.15. 17:25

Továbbra is nagy formában a Dortmund a Bundesligában
Német labdarúgás
2026.02.13. 22:25
Ezek is érdekelhetik




