Bayern: többé nem téma Coman és Lewandowski balhéja

Vágólapra másolva!
2019.04.12. 15:47
null
Szent a béke Lewandowski és Coman között (Fotó: AFP)
A csütörtöki edzésen nézeteltérésbe keveredett egymással Kingsley Coman és Robert Lewandowski, de a Bayern München labdarúgócsapatának edzője, Niko Kovac szerint már lezárták az ügyet.

 

A német sajtó még csütörtökön számolt be arról, hogy a 22 éves francia és a 30 éves lengyel támadó összekülönbözött a gyakorláson, és csak amiatt nem került sor ütésváltásra a felek között, mert csapattársaik közbeavatkoztak.

A német bajnokságban listavezető bajorok pénteki sajtótájékoztatóján a horvát vezetőedző, Niko Kovac megerősítette: volt nézeteltérés a felek között.

„Az edzés után mind a két játékossal elbeszélgettem, s ők elnézést kértek. Nem szabtunk ki büntetést, lezártuk a témát” – kommentálta a történteket Kovac.

A müncheniek múlt szombaton 5–0-ra megverték az addig első helyen álló Borussia Dortmundot, így hat fordulóval a Bundesliga vége előtt egypontos előnnyel állnak a tabella élén.

A Bayern vasárnap a Fortuna Düsseldorf vendége lesz.

Legfrissebb hírek

Gulácsi érezte az irányt a tizenegyesnél, de pontokat bukott a Leipzig

Német labdarúgás
52 perce

Bundesliga: megtörné góltalanságát az RB Leipzig

Német labdarúgás
12 órája

Sokba került a kihagyott büntető, simán nyert a Stuttgart a Gladbach otthonában

Német labdarúgás
2026.01.25. 17:27

Simán nyert a Dortmund Berlinben, Schäfer csereként lépett pályára

Német labdarúgás
2026.01.24. 20:33

Bundesliga: fordított az Augsburg, oda a Bayern München veretlensége

Német labdarúgás
2026.01.24. 17:32

Remek hangulat és nulla gól a hamburgi derbin

Német labdarúgás
2026.01.23. 22:36

Deloitte: továbbra is Real Madrid a leggazdagabb futballklub

Minden más foci
2026.01.22. 16:58

Újabb változás az élen, sem a Real Madrid, sem a Liverpool nincs az első ötben – íme, a frissített BL-erősorrend

Bajnokok Ligája
2026.01.20. 13:37
Ezek is érdekelhetik