Bayern: Kahn szerint jelenleg nincs szükségük Haalandra

M. D.M. D.
Vágólapra másolva!
2021.05.13. 10:41
null
Oliver Kahn szerint a Bayern Münchennek jelenleg nincs szüksége Haalandra (Fotó: AFP)
Oliver Kahn szerint a német labdarúgó Bundesligában bajnok Bayern München nem engedheti meg magának, hogy az átigazolási szezonban megszerezze Erling Haalandot, a Borussia Dortmund norvég támadóját – írja az MTI.

 

A korábbi klasszis kapus – aki a jövő év elején váltja Karl-Heinz Rummeniggét a Bayern München ügyvezető elnöki pozíciójában – elmondta, a 20 éves csatár ára várhatóan százmillió euró felett lesz, ez pedig a jelenlegi helyzetben elképzelhetetlenül magas összeg.

Kahn kiemelte, hogy csatárposzton a 32 esztendős Robert Lewandowski továbbra is a világ egyik legjobbja, véleménye szerint még évekig képes ezen a szinte futballozni, így ezért sincs szüksége a Bayernnek Haalandra. A lengyel csatár jelenleg 39 találattal vezeti a Bundesliga góllövőlistáját, egyetlen lépés választja el attól, hogy beállítsa a legendás Gerd Müller 40-es rekordját, amely az 1971–1972-es idényben született.

(MTI)

 

 

 

 

Legfrissebb hírek

Az Arsenal lemondhat Gyökeresről; Dzeko és Immobile is visszatért Olaszországba – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
15 órája

Szaúd-Arábiába szerződött a vb-ezüstérmes védő – hivatalos

Minden más foci
20 órája

Szoboszlaiék klubja többet költött új játékosokra, mint a francia élvonal

Minden más foci
2025.07.09. 14:20

Isten ujja – Csinta Samu publicisztikája

Klub-vb
2025.07.08. 22:58

DAC: Yhoan Andzouana távozott, Abdoulaye Gueye érkezett – hivatalos

Minden más foci
2025.07.08. 22:34

Védőt igazolt a Debrecen és a Diósgyőr, 53 millióért sem engedik el a Serie A gólkirályát – keddi transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.08. 21:10

Sikeres volt Jamal Musiala műtétje, kedden megkezdi a rehabilitációt

Német labdarúgás
2025.07.07. 22:36

Musialát hamarosan megműtik Münchenben

Klub-vb
2025.07.06. 16:12
Ezek is érdekelhetik