Bayern: igent mondott az RB Leipzig francia védője – sajtóhír

MTI MTIMTI MTI
2020.04.28. 18:11
null
Dayot Upamecano (fehérben) nyártól már Thomas Müller csapattársa lehet a Bayern Münchennél (Fotó: AFP)
Német sajtóértesülések szerint igent mondott a Bayern München hívására Dayot Upamecano, az RB Leipzig francia futballistája.

 

Több sajtóorgánum számolt be arról kedden, hogy a Bundesliga-riválisok már csak az átigazolás díjáról alkudoznak, ugyanis a lipcseiek nem szeretnék áron alul eladni a játékost, akinek jövő nyáron jár le a szerződése (ekkor ingyen igazolhatóvá válna), míg a müncheniek éppen ezért sokallják a 60 millió eurós kivásárlási árat.

A 21 éves, a korosztályos francia válogatottakat megjáró védő 2017-ben a klub osztrák „testvérétől”, a Red Bull Salzburgtól került Lipcsébe, ahol a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló védelem meghatározó játékosa.

Legfrissebb hírek

Ezért lassulhatott le Gulácsi lehetséges klubváltása

Légiósok
4 órája

A Leipzig gőzerővel keresi az utódját Gulácsinak – aki lehet, hogy nem is megy sehova...

Légiósok
Tegnap, 13:35

Még nincs vége: 52-szeres francia válogatott, 41 éves – irány a máltai másodosztály!

Minden más foci
2026.07.27. 10:44

Nyélbe ütik végre a nagy üzletet? A PSG visszalépett, befutni látszik a Real Madrid

Francia labdarúgás
2026.07.27. 09:55

Willi Orbánhoz hétfőn szaúdi orvos érkezett volna, de közbeszólt egy sérülés...

Légiósok
2026.07.26. 17:39

Barcola nem hosszabbít a PSG-vel, menne a Liverpoolba – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.07.26. 13:52

Az Arsenal szerződtetné Vinícius Júniort a Real Madridból – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.07.26. 09:36

A PSG után a Real Madrid is megegyezett Yan Diomandéval, már csak a Leipziggel kell dűlőre jutni – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.07.25. 21:42