Bundesliga: Szoboszlai Dominik lett a forduló legjobbja a Kickernél

H. D.H. D.
2022.09.12. 14:59
null
Szoboszlai lett a hét játékosa (Fotó: AFP)
A német élvonalban (Bundesliga) szereplő RB Leipzig magyar válogatott középpályása, Szoboszlai Dominik a Borussia Dortmund elleni, 3–0-ra megnyert mérkőzésen nyújtott teljesítményének köszönhetően bekerült a neves német portál, a Kicker hatodik forduló csapatába, valamint a hét játékosa is ő lett a szaklapnál.


Szoboszlai Dominik bombagólja és gólpassza mellett is jól játszott a Dortmund ellen, nem véletlen, hogy a Kicker a hét játékosának választotta és bekerült a hét csapatába is, valamint a németeknél legjobbnak számító egyes osztályzatot kapta.

 


SZOBOSZLAI DOMINIK DORTMUND ELLENI GÓLJA:


A BVB elleni volt egyébként a Lipcse új edzője, Marco Rose első meccse a csapat élén, miután Domenico Tedescót váltotta a kispadon. Roséval Szoboszlai korábban már dolgozott együtt a Red Bull Salzburgnál.

Legfrissebb hírek

Három tizenegyesből kettőt berúgott, s így kétgólos hátrányból nyert a BVB

Német labdarúgás
2 órája

Négyet vágott az Unionnak a Bayern; hatgólos döntetlen a Rajna-menti derbin

Német labdarúgás
4 órája

Az RB Leipzig egy félidő alatt négy gólt vágott a jó idényt futó Hoffenheimnek

Német labdarúgás
23 órája

Szoboszlai a passzok számában, Kerkez pontosságban, Sallai a párharcokban emelkedett ki

Bajnokok Ligája
Tegnap, 17:49

Slot: Számomra Dominik középpályás. Hányszor mondjam még el? Ötször? Hatszor?

Angol labdarúgás
Tegnap, 13:25

Tízesből nyolcas – Boban szerint ez volt Szoboszlai klasszissá érésének kulcsa

Légiósok
Tegnap, 10:07

Megdicsőülve – Thury Gábor jegyzete

Angol labdarúgás
2026.03.19. 23:34

Stieber: A pályafutásom többről szólt, mint az osztrákok elleni gólról, de abszolút az volt a fénypont

Magyar válogatott
2026.03.19. 20:06
Ezek is érdekelhetik