V. J. 2022.01.22 23:43 Frissítve: 2022.01.23 23:18

Vasárnapi sportműsor: Laidouniék nyolcaddöntőznek az Afrika-kupán

Kezdődik a labdarúgó Afrika-kupa nyolcaddöntője, folytatódnak a topligák vasárnap. A férfi kézilabda Eb-n a pozsonyi középdöntős csoportban rendeznek fordulót. A női kézi BL-ben az FTC és a Győr is pályára lép. Zárul a férfi alpesisí-vk legendás kitzbüheli versenysorozata.

FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
NYOLCADDÖNTŐ
17.00:
Burkina Faso–Gabon, Limbe
20.00: Nigéria–Tunézia, Garoua 

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
15.00: 
Arsenal–Burnley
15.00: Crystal Palace–Liverpool (Tv: Spíler1)
15.00: Leicester–Brighton
17.30: Chelsea–Tottenham (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
13.00:
 Metz–Nice (Tv: Digi Sport1)
15.00: Angers–Troyes
15.00: Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
15.00: Clermont–Rennes (Tv: Digi Sport1)
15.00: Nantes–Lorient (Tv: Digi Sport3)
17.05: Montpellier–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.45: PSG–Reims (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30: 
RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!
17.30: Hertha BSC–Bayern München (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
12.30: 
Cagliari–Fiorentina (Tv: Sport2)
15.00: Napoli–Salernitana (Tv: Sport2)
15.00: Spezia–Sampdoria
15.00: Torino–Sassuolo
18.00: Empoli–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Juventus (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
14.00: 
Granada–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Elche (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Rayo Vallecano–Athletic Bilbao (Tv: Spíler1)
18.30: Real Sociedad–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
13.30:
 férfi műlesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)
11.45: női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d'Ampezzo (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
DIVISIONAL ROUND
21.00: Tampa Bay Buccaneers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
Hétfő, 0.30: Kansas City Chiefs–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, SZÉKESFEHÉRVÁR
BRONZMÉRKŐZÉS
14.05:
FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék
DÖNTŐ
17.15: Hydro Fehérvár AV19–DEAC
ERSTE LIGA
16.30: 
Brasov Wolves (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
3. FORDULÓ
II. CSOPORT (Pozsony, Ondrej Nepela Arena)
15.30
Lengyelország–Oroszország (Tv: M4 Sport)
18.00 Németország–Svédország (Tv: M4 Sport)
20.30 Spanyolország–Norvégia (Tv: M4 Sport)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
11. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Team Esbjerg (dán)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
16.00: 
Győri Audi ETO KC–Odense HB (dán) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00: 
DVSC Schaeffler–Vasas SC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I

18.30: Ludovika-FCSM Csata–ELTE BEAC Újbuda
Diósgyőri VTK–BKG-PRIMA Szigetszentmiklós – elhalasztva
NKA Universitas PEAC–Atomerőmű KSC Szekszárd – elhalasztva
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
 New York Knicks–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)
21.30: Washington Wizards–Boston Celtics
Hétfő, 0.00: Miami Heat–Los Angeles Lakers
Hétfő, 0.00: Orlando Magic–Chicago Bulls
Hétfő, 0.00: Toronto Raptors–Portland Trail Blazers
Hétfő, 1.00: Charlotte Hornets–Atlanta Hawks
Hétfő, 1.00: San Antonio Spurs–Philadelphia 76ers
Hétfő, 1.30: Dallas Mavericks–Memphis Grizzlies
Hétfő, 2.00: Denver Nuggets–Detroit Pistons
Hétfő, 2.00: Minnesota Timbervolwes–Brooklyn Nets
Hétfő, 2.30: Golden State Warriors–Utah Jazz

RALI
Monte-Carlo-rali, a világbajnokság 1. futama, Monaco

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 8. forduló
17.00: 
DEAC–Pénzügyőr SE
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár
18.00: MAFC-BME–DKSE

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, HS 142, Titisee-Neustadt (Tv: Eurosport1)

TENISZ
4.00: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
10.00:
Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Virányi Zsolt
16.00: Interjúk az Esbjerg–FTC női kézilabda BL-meccs után és helyszíni beszámoló a jégkorong Magyar Kupa négyes döntőjéről
17.00: Esterházy Mátyás menedzser az RB Leipzig–Wolfsburg mérkőzés után
18.00: Helyszíni beszámoló a jégkorong Magyar Kupa négyes döntőjéről és interjúk a Győr–Odense női kézilabda BL-meccs után, valamint NBA- és NHL-előzetes (Szuper Leventével)
19.00: Vendég: Kolbenheyer Zsuzsa, a pekingi téli olimpia jégkorongtornájának főnöke, valamint Bundesliga- (Edvi László) és Premier League-elemzés (Szeli Mátyás/Nemzeti Sport)
20.00: Interjúk a jégkorong Magyar Kupa négyes döntője után, Bíró Attila a női vízilabda-válogatott keretéről, NFL-előzetes Kerek Istvánnal,
21.00: Hanga Ádám a spanyol férfi kosárlabda-bajnokság Real Madrid–Barcelona el Clásicója, valamint Németh Anett a női röplabda Bundesliga Potsdam–Dresden meccse után
2022.05.27 11:38:23

Minden más foci I. SZ.

Az NL-sorozaton keresztül is ki lehet jutni a 2024-es Németországi Európa-bajnokságra.

2022.05.27 11:33:09

Minden más foci I. SZ.

Az NL-sorozaton keresztül is ki lehet jutni a 2024-es németországi Európa-bajnokságra.

2022.05.27 19:47:17

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Megnyerte a Dunaszerdahely a Trencsén elleni ki-ki mérkőzést, bejutott az Európa-konferencialigába.

2022.05.26 23:55:15

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A teljes ismeret hiányában nem elemezném, hogy a világ újabb gazdasági válsággal küzd, a párhuzam azonban óhatatlanul kínálja magát. Az angol szövetségi kapitány egyértelműen kemény hatósági fellépést sürget a futball-lelátók rendjének visszaállítása érdekében, míg nem kényszerítik ki még súlyosabb, még erőszakosabb szurkolói cselekmények.