I. SZ. 2019.12.28 23:40 Frissítve: 2019.12.29 23:46

Vasárnapi sportműsor: Arsenal–Chelsea derbi, FTC–Győr kézirangadó

Az Arsenal–Chelsea londoni derbi mellett a Liverpool és a Manchester City is hazai pályán játszik az angol Premier League vasárnapi játéknapján. A női kézilabda NB I-ben teljes fordulót rendeznek, a darts-vb-n a negyeddöntő mérkőzéseire kerül sor. Az NFL alapszakaszának utolsó körében az utolsó kérdések is eldőlnek, kialakul a rájátszás első fordulójának párosítása.

 

FUTBALLPROGRAM

PREMIER LEAGUE
20. FORDULÓ
15.00:
Arsenal–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
17.30: Liverpool–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
19.00: Manchester City–Sheffield United – élőben az NSO-n!

BARÁTSÁGOS TORNA
16.00:
Lázár Bence-emléktorna, Kecskemét (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
17. FORDULÓ

19.00: Buffalo Bills–New York Jets
19.00: Carolina Panthers–New Orleans Saints
19.00: Cincinnati Bengals–Cleveland Browns 
19.00: Detroit Lions–Green Bay Packers
19.00: Kansas City Chiefs–Los Angeles Chargers (Tv: Sport2)
19.00: Minnesota Vikings–Chicago Bears
19.00: New England Patriots–Miami Dolphins
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Atlanta Falcons
22.25:
Baltimore Ravens–Pittsburgh Steelers
22.25:
Dallas Cowboys–Washington Redskins
22.25:
Houston Texans–Tennessee Titans (Tv: Sport2)
22.25:
Jacksonville Jaguars–Indianapolis Colts
22.25:
New York Giants–Philadelphia Eagles
22.25: Denver Broncos–Oakland Raiders
22.25: Los Angeles Rams–Arizona Cardinals
Hétfő, 2.15: Seattle Seahawks–San Francisco 49ers (Tv: Sport2)

DARTS
PDC-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
14. NAP
13.30
(Tv: Sport1)
NEGYEDDÖNTŐ
Nathan Aspinall (angol, 12.)–Dimitri Van den Bergh (belga, 29.)
Luke Humphries (angol)–Peter Wright (skót, 7.)
20.00 (Tv: Sport1)
NEGYEDDÖNTŐ
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Darius Labanauskas (litván)
Glen Durrant (angol, 27.)–Gerwyn Price (walesi, 3.)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Schiller-Vasas HC
18.30: DEAC–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
NŐI NB I
15.45:
Érd–Alba Fehérvár KC (Tv: M4 Sport)
17.00: MTK Budapest–Siófok KC
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Váci NKSE
18.00: DVSC Schaeffler–Szombathelyi KKA
18.00: Motherson-Mosonmagyaróvár–Kisvárda Master Good SE
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Szent István SE, Szekszárd
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
FÉRFI BUNDESLIGA
13.30:
Magdeburg–Wetzlar (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Egis Körmend–Kaposvári KK
18.00: Jászberényi KSE–OSE Lions
18.00: Sopron KC–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olajbányász–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–Sopron Basket
18.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–ZTE Női Kosárlabda Klub
NBA, ALAPSZAKASZ
Hétfő, 0.00:
Toronto Raptors–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)

TÉLI SPORTOK
ALPESISÍ-VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
női műlesiklás, Lienz (Tv: Eurosport1)
11.00 és 14.00: férfi kombináció, Bormio (Tv: Eurosport1)
SÍFUTÓ-VILÁGKUPA
11.00:
Tour de Ski, Lenzerheide, férfi és női sprint (Tv: Eurosport2)
SÍUGRÓ-
VILÁGKUPA
17.30: Négysáncverseny, 1. állomás, Oberstdorf (Tv: Eurosport1)

2021.01.17 15:17:21

Minden más foci BOROS MIKLÓS

Röpködő mínuszok és játékosok, piros lap, mentő, sok-sok kihagyott szentgyörgyi helyzet, CFR-siker.

2021.01.15 10:56:03

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

„Felvette a vállára a keresztet, hogy a legjobb legyen/ a legnagyobb idegen hatalommal szemben.”

2021.01.12 14:40:53

Minden más foci MATYKÓ KÁROLY

A két csoportgyőztes által vívott döntőben a házigazdák Brazíliát győzték le.

2021.01.12 12:34:25

Minden más foci BOROS MIKLÓS

Két piros lap is villant a rangadón, a szentgyörgyiek ikszeltek a Craiovával.