D. Á. 2020.07.25 23:03 Frissítve: 2020.07.26 23:32

Vasárnapi sportműsor: véget ér a Premier League és a WMP

Vasárnap lezárul az angol Premier League 2019–2020-as idénye: a 38. forduló összes meccsét ezen a napon rendezik meg. Az olasz Serie A-ban pályán a Roma, a Lazio és a Juventus. A Sepsi OSK az FC Voluntari otthonában játszik a román élvonal osztályozó csoportjában. Délután indul a MotoGP Andalúziai Nagydíja, 21.30-tól kezdődik a darts World Matchplay döntője.

JÚLIUS 26., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
17.00:
Ferencváros–NK Brezice(szlovén, II.) – élőben az NSO-n!

NB II-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
16.00:
Csákvár–Békéscsaba
17.00: Szolnoki MÁV FC–Kecskeméti TE (NB III)
19.00:
Vasas FC–Balatonfüred (NB III)

ANGOL PREMIER LEAGUE
38. FORDULÓ
17.00:
Arsenal–Watford (Tv: Digi Sport2)
17.00: Burnley–Brighton
17.00: Chelsea–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
17.00: Crystal Palace–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport3)
17.00: Everton–AFC Bournemouth
17.00: Leicester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
17.00: Manchester City–Norwich City
17.00: Newcastle United–Liverpool (Tv: Spíler2)
17.00: Southampton–Sheffield United
17.00: West Ham United–Aston Villa

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
17.15:
Bologna–Lecce
19.30: Roma–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
19.30: Cagliari–Udinese
19.30: SPAL–Torino
19.30: Hellas Verona–Lazio (Tv: Digi Sport1)
21.45: Juventus–Sampdoria (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
11. FORDULÓ
19.00:
FC Voluntari–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

STRANDLABDARÚGÁS
NB I
  8.55:
1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
10.25: 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
12.40: bronzmérkőzés (Tv: Digi Sport1)
14.10: döntő (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
11.00: Honvéd-kupa nemzetközi verseny, összetett országos bajnokság, 2. nap
Budapest, Iharos Sándor Atlétikai pálya

BASEBALL
MLB
22.00:
Oakland Athletics–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

DARTS
WORLD MATCHPLAY, MILTON KEYNES
21.30:
döntő (Tv: Sport1)
Gary Anderson (skót, 8.)–Dimitri Van den Bergh (belga, 26.)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1153 (Tv: Sport2)

MOTOGP
ANDALÚZIAI NAGYDÍJ, JEREZ
  8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
  8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
  9.20:
MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Aréna4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Aréna4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Aréna4, Galaxy4)

SAKK
16.00: Online torna, 6. forduló: Lékó Péter–Anish Giri (holland)

SZNÚKER
14.30 és 20.00:
World Championship, Sheffield (Tv: Eurosport1)

TRIATLON
11.20: Vegyes váltó országos bajnokság, Lengyeltóti

ÚSZÁS
NÉGY NEMZET ÚSZÓVERSENYE
18.00:
döntők, Budapest, Margitszigeti Hajós Alfréd Komplexum, Széchy Tamás medence (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT (SZEGED)
10.00:
Debrecen–Szeged
11.30: OSC–Metalcom-Szentes
B-CSOPORT (KAPOSVÁR)
10.00:
Kaposvári VK–BVSC-Zugló
11.30: UVSE–Szolnoki Dózsa
16.00: BVSC-Zugló–UVSE
17.30: Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
C-CSOPORT (MARGITSZIGET)
14.45:
PVSK-Mecsek Füszért–KSI SE (Tv: M4 Sport)
16.15: FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT (TATABÁNYA)
10.30:
Budapesti Honvéd SE–Eger
12.00: Tatabánya–A-HÍd VasasPlaket
16.00: A-Híd VasasPlaket–Eger
17.30: Budapest Honvéd SE–Tatabánya

2020.11.26 00:09:05

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Csillag Péter balerinákkal töltött estékről, bezárt bordélyházról és könnyekről írt 2011-ben, felkeresve a „Maradona-kultusz” ikonikus színhelyeit.

2020.11.25 23:35:48

Minden más foci S. T. J.