D. Á. 2022.08.06 01:30 Frissítve: 2022.08.07 00:34

Szombati sportműsor: pályán a Liverpool és a Chelsea

Szombaton a labdarúgó NB I-ben Debrecen–Kecskemét összecsapást rendeznek, ezt élőben követhetik a honlapunkon. Az angol Premier League-ben pályára lép a Liverpool, a Tottenham és a Chelsea. A német Bundesligában láthatjuk a Dortmund és a Leverkusen mérkőzését. Lesz még Magyar Kupa és Olasz Kupa is, s nem maradunk MotoGP nélkül sem.

AUGUSZTUS 6., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
20.00:
Debreceni VSC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

MOL MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ

10.00: Balatonszepezdi ÖKSK (Veszprém II.)–Pápai Perutz FC (Veszprém I.)
10.00: Fővárosi Vízművek SK (BLSZ I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
11.00: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Körösladányi MSK (NB III)
13.00: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Bánk-Dalnoki LA (NB III)
15.00: Gerjeni SK (Tolna I.)–Lenti TE SE (Zala I.)
16.00: XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)–Nagybajom AC (Somogy I.)
16.30: Balatonlelle SE (Somogy I.)–Iváncsa KSE (NB III)
16.30: Berkenye SE (Nógrád I.)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)
16.30: Bölcske SE (Tolna I.)–Érdi VSE (NB III)
16.30: Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Tállya KSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
16.30: Dunaújváros (NB III)–BKV Előre (NB III)
16.30: Duvenbeck Hegyeshalom (Győr-Moson-Sopron II.)–III. Kerületi TVE (NB III)
16.30: Encs VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Eger SE (NB III)
16.30: Ercsi Kinizsi SE (Fejér I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
16.30: FSC Hegykő (Győr-Moson-Sopron I.)–Tatabányai SC (NB III)
16.30: Kadarkút VSK (Somogy I.)–Sport36 Komlói Bányász (Baranya I.)
16.30: Kumánia Kisújszállás (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)
16.30: Lajosmizsei VLC (Bács-Kiskun I.)–Törökszentmiklósi FC-Veteriner (Jász-Nagykun-Szolnok I.)
16.30: Mezőkovácsházi TE (Békés II.)–VS Dunakeszi (Pest I.)
16.30: Mezőmegyer SE (Békés III.)–REAC Sport Kft. (BLSZ I.)
16.30: B. Build Mohács (Baranya I.)–Szekszárdi UFC (NB III)
16.30: Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Sajóbábonyi VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
16.30: Nagyatádi FC (Somogy I.)–MÁV Előre FC Főnix (Fejér I.)
16.30: Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Balassagyarmati Városi SE (NB III)
16.30: Péceli SSE (Pest II.)–Meton FC Dabas SE (NB III)
16.30: Rákosmente FC (BLSZ I.)–Jászberényi FC (NB III)
16.30: Sárvár FC (Vas I.)–Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)
16.30: Salgótarjáni BTC (Nógrád I.)–Debreceni Egyetemi AC (NB III)
16.30: Semjénházi SE (Zala I.)–Budaörs (NB III)
16.30: Söpte SE (Vas II.)–Devecseri SE (Veszprém I.)
16.30: Szolnoki MÁV FC (NB III)–Makó FC (NB III)
16.30: Tatai AC (Komárom-Esztergom I.)–Péti MTE (Veszprém I.)
16.30: Tiszaföldvár SE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–ESMTK (NB III)
16.30: Vajta RSC (Fejér II.)–K. Ócsárd SE (Baranya II.)
16.30: Király SE (Vas I.)–Practical VLS Veszprém (NB III)
16.30: Pomáz ICO SE (Pest II.)–Abda SC VVFK Bau (Győr-Moson-Sopron I.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
13.30:
Fulham–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Aston Villa
16.00: Leeds United–Wolverhampton (Tv: Spíler2)
16.00: Newcastle United–Nottingham (Tv: Match4)
16.00: Tottenham–Southampton (Tv: Spíler1)
18.30: Everton–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
17.00:
Strasbourg–Monaco
21.00: Clermont–PSG (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Freiburg
15.30: Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: Union Berlin–Hertha BSC (Tv: Arena4)
15.30: Bochum–Mainz
15.30: Wolfsburg–Werder Bremen
18.30: Borussia Dortmund–Leverkusen (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20.30:
Rostock–Bielefeld (Tv: Arena4)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.45:
Pisa (II.)–Brescia (II.)
18.00: Spezia–Como (II.)
21.00: Empoli–SPAL (II.)
21.15: Torino–Palermo (II.) (Tv: Sport1)

HORVÁT 1. HNL
4. FORDULÓ
21.00:
Istra 1961–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
5. FORDULÓ
18.55:
Topolyai SC–Novi Pazar – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.30:
Internazionale (olasz)–Villarreal (spanyol)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
16.00: Gyémánt Liga-verseny, Chorzów (Tv: M4 Sport+)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Mets–Atlanta Braves (Tv: Sport2)

GOLF
19.00:
PGA Tour, Wyndham Championship (Tv: Eurosport2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Halifax (Kanada)
15.00:
paradöntők (Tv: M4 Sport)
Döntők (Tv: M4 Sport+)
16.03:
férfi C-1 200 m (Korisánszky Dávid)
16.10: női K-4 500 m (Fojt Sára, Pupp Noémi, Kőhalmi Emese, Gazsó Alida Dóra)
16.19: férfi K-4 500 m 16.19
16.34: női C-2 500 m (Bragato Giada, Nagy Bianka)
16.43: férfi C-2 500 m (Hajdu Jonatán, Fekete Ádám)
16.52: férfi K-1 500 m
17.07: női K-2 200 m (Kiss Blanka, Lucz Anna)
17.14: női C-2 200 m (Bragato Giada, Nagy Bianka)
17.21: női K-1 500 m (Rendessy Eszter)
17.35: férfi C-1 500 m
17.44: női C-1 1000 m (Balla Virág)
17.55: férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint)
B-döntők
19.40: férfi K-4 500 m (Kuli István, Csizmadia Kolos, Varga Ádám, Nádas Bence)
19.58: férfi K-1 500 m (Balogh Gergely)
20.10: férfi C-1 500 m (Fejes Dániel)

KOSÁRLABDA
Férfi felkészülési mérkőzés, Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok (zárt kapus)
16.00:
Magyarország–Grúzia

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1116 (Tv: Sport2)

MOTOGP
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
10.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.30: Moto3, időmérő (Tv: Match4)
14.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Match4)
15.00: MotoGP, időmérő (Tv: Match4)
16.00: Moto2, időmérő

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, F-csoport, 2. forduló
15.00:
Grúzia–Magyarország, Tbiliszi

SAKK
11.30:
sakkolimpia, Chennai

SZABADIDŐSPORT
Hervis Balaton-átevezés, Zamárdi–Tihany–Zamárdi – ELMARAD!

TENISZ
ATP-torna, Washington
ATP-torna, Los Cabos
WTA-torna, San Jose
Vasárnap, 1.00: WTA-torna, Washington (Tv: Eurosport2)

TEREPRALI
14.00:
Hungarian Baja, tereprali Ek (Tv: Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Thiago Santos–Jamahal Hill (Tv: Sport1)

VITORLÁZÁS
420-as világbajnokság, Alsóörs

VÍZILABDA
SZARDÍNIA KUPA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SASSARI, OLASZORSZÁG)

8.30: Izrael–Görögország
16.30: Hollandia–Izrael
18.30: Görögország–Spanyolország
20.00: Olaszország–Magyarország

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Balogh Balázs
16.00: Férfi kosárlabda-válogatott: Magyarország–Grúzia – Hanga Ádám, a magyar válogatott játékosa, Fazekas Zoltán (Nemzeti Sport); labdarúgókörkép: OTP Bank Liga, Bundesliga, Premier League (Szeli Mátyás, L. Pap István, Edvi László)
17.00: A nap vendége: Dzurják József, aki bárhol játszott, gólkirály lett; élete álma teljesült, hogy a Ferencváros labdarúgója lehetett, ám legnagyobb meccsét mégsem a futballpályán nyerte meg
18.00: Férfi kosárlabda: Magyarország–Grúzia; szupersztárok a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon: Spiriev Attila sportigazgató, Halász Bence kalapácsvető és Németh Zsolt, Halász Bence edzője 19.00: Tusványos 2022: Jövőre Budapesten lesz az atlétikai világbajnokság, Baji Balázs világbajnoki bronzérmes gátfutó, aki aktívan részt vesz a vb szervezésében – moderátor: Csinta Samu; labdarúgó OTP Bank Liga előtt: DVSC–Kecskemét – Baranyai Nimród, a DVSC játékosa, aki születésnapját győzelemmel ünnepelné, Szabó István, a Kecskemét vezetőedzője és Varga Bence, a Kecskemét kapusa
20.00: Labdarúgókörkép: OTP Bank Liga, Bundesliga, Premier League; kajakkenu, vb-döntők előtt: Hüttner Csaba szövetségi kapitány
22.05: Napi sportösszefoglaló

2022.08.17 11:59:47

Minden más foci HEGYI TAMÁS

„A legnagyobb edző, aki Hollandiában valaha dolgozott” – írta róla a Feyenoord krónikása.

2022.08.15 15:44:31

Minden más foci BOROS MIKLÓS

A kupadöntőben legyőzte mostani ellenfelét az OSK, a jubileumi bajnokin nem született gól.

2022.08.14 18:30:13

Minden más foci R. Gy.

Hiába minden, továbbra sem megy az Eszéknek, csak egy pontot szerzett hazai pályán.

2022.08.13 17:03:33

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló), CSELŐTEI MÁRK (percről percre)

A négy forduló után veretlen topolyaiak az előző két meccsükön így összesen egy pontot szereztek.