Labdarúgás: Zico nagyobb profizmust vár el Neymartól

MTI MTIMTI MTI
2020.04.05. 21:14
null
Zico szerint Neymarnak sok minden elvonja a figyelmét a futballról (Fotó: AFP)
A minden idők legjobb futballistái között számon tartott brazil Zico szerint honfitársának, a Paris Saint-Germainben játszó Neymarnak profibbnak kell lennie, olyannak, mint amilyen Messi és Ronaldo.

 

A 67 éves volt középpályás – aki hosszú éveken át edzősködött is – azt mondta a brazil nemzeti együttes jelenlegi kapitányáról, hogy példát kell vennie az argentin Lionel Messiről és a portugál Cristiano Ronaldóról, „akik a futballért élnek”.

Nagyon szeretem Neymart, igazán tetszik, amit csinál. Hihetetlen a játékstílusa, de még hiányzik nála a tökéletes professzionalizmus. Sok gondolata van, ami elvonja a figyelmét” – idézi Zicót az olasz La Gazzetta dello Sport.

A japán Kasima Antlers technikai igazgatójaként tevékenykedő Zico hozzátette, nemrégiben beszélt a csatárral, és neki is elmondta a meglátásait.

Legfrissebb hírek

Spanyolországé a torna legjobb csapata, de Argentínának van egy Messije – elemzés

Foci vb 2026
2 órája

Jerzy Dudek: A jelenlegi formájában Spanyolország az egyetlen válogatott, amely le tudja győzni Franciaországot és Argentínát is

Foci vb 2026
3 órája

Az Olé is duplázást szeretne

Foci vb 2026
5 órája

Rodri: Nem lett volna okos kijátszani az összes lapunkat

Foci vb 2026
6 órája

Messi: A legjobb dolgok sohasem csak a trófeák voltak, hanem az egész utazás

Foci vb 2026
7 órája

Az utolsó tangó előtt – Lionel Messi vb-címmel búcsúzna a csúcsfutballtól

Foci vb 2026
9 órája

Messi és Yamal – a La Masiától a világbajnoki döntőig

Foci vb 2026
21 órája

Dani Olmo agresszív, intenzív csatára számít Argentína ellen

Foci vb 2026
21 órája