D. Á. 2022.05.09 06:30 Frissítve: 2022.05.11 20:25

Heti program: Magyar Kupa-döntő, NB I, topligák, Giro

Az előttünk álló héten jön a labdarúgó Magyar Kupa döntője: a Ferencváros a Pakssal küzd meg a trófeáért a Puskás Arénában. Nem maradunk NB I és topligák nélkül sem, és folytatódik a Giro d'Italia is – de már nem Magyarországon. Lesz még darts Premier League, valamint férfi kézi Bajnokok Ligája is a programban.

 

MÁJUS 9., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
36. FORDULÓ
20.00:
Diósgyőri VTK–Soroksár SC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
20.45:
Fiorentina–Roma (Tv: Sport1)

SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
21.00:
Girona–Tenerife (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Kedd, 1.30:
Milwaukee Bucks–Boston Celtics (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+ Tuti 1071 (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 10., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
A 33. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.00:
Aston Villa–Liverpool (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
19.00:
Valencia–Betis (Tv: Spíler2)
20.00: Granada–Athletic Bilbao
21.30:
Barcelona–Celta Vigo (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Oakland Athletics–Detroit Tigers (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA, 4. SZAKASZ

Avola–Etna–Nicolosi, 172 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
18.00:
a budapesti négyes döntő sorsolása (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+ Tuti 1073 (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 11., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
19.30:
Ferencvárosi TC–Paksi FC, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT
34. FORDULÓ
17.00:
Törökszentmiklós–SBTC

ANGOL PREMIER LEAGUE
A 21. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.45:
Leicester–Norwich
A 30. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.45:
Watford–Everton
A 33. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.30:
Leeds United–Chelsea (Tv: Spíler1)
21.15: Wolverhampton–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
19.00:
Nice–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00: Nantes–Rennes (Tv: Digi Sport2)

OLASZ KUPA
DÖNTŐ
21.00:
Juventus–Internazionale (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
19.00:
Alavés–Espanyol (Tv: Spíler2)
19.00: Osasuna–Getafe
20.30: Sevilla–Mallorca
21.30: Elche–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
TOUR DE HONGRIE, 1. SZAKASZ
13.15:
Csákvár–Székesfehérvár, 198 km
GIRO D'ITALIA, 5. SZAKASZ
Catania–Messina, 174 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.30:
Flensburg (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
20.30: PSG (francia)–Kiel (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
18.00:
Alba Fehérvár–Sopron KC
18.00: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Szolnoki Olajbányász
KÖZÉPHÁZ
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–MVM-OSE Lions
18.00: Kaposvári KK–DEAC-Tungsram
A KIESÉS ELKERÜLÉSÉÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Pécsi VSK-Veolia–Atomerőmű SE

LÓSPORT
13.45: Kincsem+ Tuti 1074 (Tv: Sport2) 

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport3)

 

MÁJUS 12., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
A 22. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.45:
Tottenham–Arsenal (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
19.00:
Real Sociedad–Cádiz (Tv: Spíler2)
20.00: Rayo Vallecano–Villarreal
21.30: Real Madrid–Levante (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

ROMÁN KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.30:
Universitatea Craiova–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
14. állomás, Sheffield  (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
TOUR DE HONGRIE, 2. SZAKASZ
13.30:
Karcag–Hajdúszoboszló, 192 km
GIRO D'ITALIA, 6. SZAKASZ
Palmi–Scalea, 192 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, NEGYEDDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45:
Telekom Veszprém–Aalborg HB (dán) (Tv: Sport1)  – élőben az NSO-n!
20.45:
Montpellier (francia)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+ Tuti 1075 (Tv: Sport2)  

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 13., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
11.00:
Marco Rossi szövetségi kapitány kihirdeti a magyar labdarúgó-válogatott keretét a júniusi Nemzetek Ligája-mérkőzésekre (Puskás Aréna)

NB I
33. FORDULÓ
20.15:
Mezőkövesd–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
20. FORDULÓ
15.00:
Haladás–Soroksár

SZERB SZUPERLIGA
RÁJÁTSZÁS, 6.FORDULÓ
18.30:
Radnicski Nis–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Doha

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
1. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
15.20:
Franciaország–Szlovákia
19.20: Kanada–Németország
B-CSOPORT (Tampere)
15.20:
Egyesült Államok–Lettország  (Tv: Sport2)
19.20: Finnország–Norvégia (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
TOUR DE HONGRIE, 3. SZAKASZ
14.20:
Sárospatak–Nyíregyháza, 154 km
GIRO D'ITALIA, 7. SZAKASZ
Diamante–Potenza, 196 km (Tv: Eurosport1)

KETRECHARC
22.00:
MMA, Bellator 281: MVP–Storley (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Balatonfüredi KSE
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Schieszl-Budakalász
18.00:
Kecskeméti TE–NEKA
18.00: Sport36-Komló–Csurgói KK
NŐI NB I
18.00:
Moyra-Budaörs–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Alba Fehérvár KC–Siófok KC

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ, LE MANS
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 14., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ

14.45:
Gyirmót FC Győr–Ferencváros (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.30: Mol Fehérvár FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
36. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT
17.00:
MTK II–Cegléd

NŐI NB I
20. FORDULÓ
16.00:
Diósgyőri VTK–MTK Hungária
16.00: Győri ETO–Puskás Akadémia

ANGOL FA-KUPA
DÖNTŐ
17.45
: Liverpool–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
37. FORDULÓ
21.00:
Bordeaux–Lorient
21.00: Lyon–Nantes
21.00: Metz–Angers
21.00: Monaco–Brest
21.00: Montpellier–PSG
21.00: Nice–Lille
21.00: Rennes–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport1)
21.00: St.-Étienne–Reims
21.00: Strasbourg–Clermont
21.00: Troyes–Lens

NÉMET BUNDESLIGA
34. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Fürth
15.30: Bielefeld–RB Leipzig
15.30: Borussia Dortmund–Hertha BSC
15.30: Leverkusen–Freiburg (Tv: Arena4)
15.30: Mainz–Frankfurt
15.30: Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: Union Berlin–Bochum
15.30: VfB Stuttgart–Köln
15.30: Wolfsburg–Bayern München

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
15.00:
Empoli–Salernitana (Tv: Sport1)
18.00: Udinese–Spezia
18.00: Verona–Torino (Tv: Sport1)
20.45: Roma–Venezia (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Autókar Extraliga, négyes döntő, Komló
Férfi elődöntő
10.30:
Celldömölki VSE Swietelsky Future FM I.–BS Plastic Soltvadkert
15.30: Pécsi TE PEAC Kalo-Méh I.–Komlói Bányász
Női elődöntő
10.30:
Budapesti Erdért SE–Ajkai ASE
15.30: SH-ITB Budaörsi Sport Club I.–Kecskeméti Spartacus SK és Közösségi Tér I.

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 0.00:
Tampa Bay Rays–Toronto Blue Jays (Tv: Sport1)

DARTS
EUROPEAN TOUR, PRÁGA
19.00:
2. forduló (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
A-CSOPORT (Helsinki)
1. FORDULÓ
11.20:
Dánia–Kazahsztán
15.20: Svájc–Olaszország
2. FORDULÓ
19.20:
Szlovákia–Németország
B-CSOPORT (Tampere)
1. FORDULÓ
11.20:
Svédország–Ausztria (Tv: Sport2)
15.20: Csehország–Nagy-Britannia
2. FORDULÓ
19.20:
Finnország–Lettország

KERÉKPÁR
TOUR DE HONGRIE, 4. SZAKASZ
13.40:
Kazincbarcika–Kazincbarcika, 177 km
GIRO D'ITALIA, 8. SZAKASZ
Nápoly–Nápoly, 153 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Dabas KC VSE
NŐI NB I
16.45:
Győri Audi ETO KC–Dunaújvárosi Kohász KA
17.00: Vasas SC–DVSC Schaeffler
18.00: Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest
NŐI EHL, FINAL FOUR
ELŐDÖNTŐ
15.15:
Herning-Ikast–Bietigheim (Tv: Sport2)
17.45: Viborg–Baia Mare (Tv: Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
20.30:
Füchse Berlin–Leipzig (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A KIESÉS ELKERÜLÉSÉÉRT
18.00:
Atomerőmű SE–Pécsi VSK-Veolia

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ, LE MANS
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő
15.10: Moto2, időmérő

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Albena (Bulgária) – női és férfi döntő

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat és paravilágbajnoki-sorozat, Jokohama (elit nők 3.16, elit férfiak 6.06)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Jan Blachowicz–Alekszandar Rakics (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
A-Híd VasasPlaket–Szolnoki Dózsa

 

MÁJUS 15., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ

16.00:
MTK Budapest–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport – körkapcsolás) – élőben az NSO-n!
16.00: Puskás Akadémia–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport – körkapcsolás) – élőben az NSO-n!
16.00: Kisvárda–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport – körkapcsolás) – élőben az NSO-n!

NB II
37. FORDULÓ – élő eredménykövető

17.00: Budafoki MTE–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: III. Ker. TVE–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged–Csanád Grosics Akadémia–ETO FC – élőben az NSO-n!
17.00: Dorogi FC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
17.00: Szentlőrinc–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Budaörs–Vasas FC – élőben az NSO-n!
17.00: Soroksár SC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!

NB III
36. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00:
BKV Előre–Újpest II
17.00: Debreceni EAC–Tállya
17.00: Eger SE–Tiszafüred
17.00: Hajdúszoboszló–Kazincbarcika
17.00: Hidasnémeti–Diósgyőri VTK II
17.00: Jászberényi FC–Sényő
17.00: Kisvárda II–Debreceni VSC II
17.00: Putnok FC–SBTC
17.00: Tiszaújváros–Békéscsaba II
17.00: Törökszentmiklós–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
11:00:
Ferencvárosi TC II–Vác
11:00: Honvéd FC II–Paks II
17:00: Dunaújváros PASE–Iváncsa
17:00: ESMTK–Makó FC
17:00: FC Dabas–Dabas-Gyón
17:00: Gerjen–Balassagyarmat
17:00: Hódmezővásárhely–Monor
17:00: Mohács–Rákosmenti KSK
19:00: Kozármisleny–Szekszárdi UFC
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–Érd
17.00: Andráshida–Zalaegerszeg II
17.00: Balatonfüred–Gárdony
17.00: BVSC-Zugló–Bicske
17.00: Győri ETO II–Komáromi VSE
17.00: Nagykanizsa–Veszprém FC
17.00: Pápa–Gyirmót II
17.00: SC Sopron–Kelen SC
17.00: Tatabánya–Mosonmagyaróvári TE
18.00: Kaposvár–Puskás Akadémia II

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
13.00:
Tottenham Hotspur–Burnley (Tv: Digi Sport1)
15.00: Aston Villa–Crystal Palace
15.00: Leeds United–Brighton
15.00: Watford–Leicester City
15.00: West Ham United–Manchester City (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton–Norwich City
17.30: Everton–Brentford (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Sassuolo (Tv: Sport2)
15.00: Napoli–Genoa (Tv: Sport2)
18.00: Milan–Atalanta (Tv: Sport2)
20.45: Cagliari–Internazionale (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
37. FORDULÓ
18.30:
Athletic Bilbao–Osasuna
18.30: Atlético Madrid–Sevilla
18.30: Betis–Granada
18.30: Cádiz–Real Madrid
18.30: Celta Vigo–Elche
18.30: Espanyol–Valencia
18.30: Getafe–Barcelona
18.30: Levante–Alavés
18.30: Mallorca–Rayo Vallecano
18.30: Villarreal–Real Sociedad

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 9. FORDULÓ
20.00:
DAC–Ruzomberok – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
20. FORDULÓ
17.30:
Astra–Ferencváros

NÉMET BUNDESLIGA 2.
34. FORDULÓ
15.30:
Werder Bremen–Regensburg (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Autókar Extraliga, négyes döntő, Komló
10.30:
férfi és női bronzmérkőzés
15.30: férfi és női döntő

DARTS
EUROPEAN TOUR, PRÁGA
19.00:
negyeddöntő, elődöntő, döntő (Tv: Arena4)

DUATLON
Középtávú országos bajnokság, Tab

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
11.20:
Kanada–Olaszország
15.20: Franciaország–Kazahsztán
19.20: Dánia–Svájc
B-CSOPORT (Tampere)
11.20:
Norvégia–Nagy-Britannia
15.20: Egyesült Államok–Ausztria
19.20: Csehország–Svédország

KERÉKPÁR
TOUR DE HONGRIE, 5. SZAKASZ
9.40:
Miskolc–Gyöngyös–Kékestető, 184 km, hegyi befutó
GIRO D'ITALIA, 9. SZAKASZ
Isernia–Blockhaus, 191 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Fejér-B.Á.L. Veszprém–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
15.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Érd
18.30: Váci NKSE–Motherson Mosonmagyaróvári KC
NŐI EHL, FINAL FOUR
15.15:
bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
17.15: döntő (Tv: Sport1)

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ, LE MANS
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Albena (Bulgária) – vegyes váltó

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

2022.05.18 22:11:16

Minden más foci BOBORY BALÁZS

ALAPVONAL. Éppen ezért lenne nagy felelősségük a mostani amatőröknek, öregfiúknak, hogy a legalacsonyabb szinten is példát mutassanak alázatból, sportszerűségből, labdarúgás-szeretetből. Ha a gyerekek azt látják, lehet a könnyebb utat választani, és nincs is igazi következménye a simlisségnek, nem várhatjuk el tőlük a későbbiekben, hogy megfeszüljenek a nagy győzelmekért.

2022.05.18 07:47:19

Minden más foci CSELŐTEI MÁRK

James Tavernier csak egy karnyújtásnyira van attól, hogy az Európa-liga gólkirálya legyen.

2022.05.16 14:49:16

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Amikor éppen nem állt magyarellenes rigmusok miatt a játék, dominált a Sepsiszentgyörgy, és az alsóház élén végzett.