Felkészülés: Coman megsérült, a Napoli simán nyert a Bayern ellen

CS. M.CS. M.
2021.07.31. 19:15
Robert Lewandowski egy félidőt játszott a nápolyiak ellen (Fotó: AFP)
A Napoli 3–0-ra legyőzte szombaton a Bayern Münchent felkészülési meccsen – a nápolyiaknál Victor Osimhen két perc alatt duplázott, a münchenieknél Kingsley Coman megsérült.

A Bayern kezdőjében ott volt Robert Lewandowski, Serge Gnabry, Leroy Sané, Dayot Upamecano, Leon Goretzka, vagy éppen Kingsley Coman is – utóbbi a 9. percben megsérült, le kellett cserélni.

Az első játékrészben nem esett gólt, majd a müncheniek nyolcat is cseréltek a szünetben, s a fiatalok ellen egyre magabiztosabban játszottak a nápolyiak. Victor Osimhen a 70. és a 71. percben is betalált, majd Zinedine Machach is eredményes volt – a Napoli 3–0-ra nyert.

A mérkőzés után a Bayern vezetőedzője, Julian Nagelsmann megerősítette, hogy Coman bordasérülést szenvedett – azt egyelőre nem tudni, hogy mennyire súlyos az eset.

FELKÉSZÜLÉS
Bayern München–Napoli 0–3 (Osimhen 70., 71., Machach 85.)
Manchester City–Barnsley 4–0 (Edozie 23., B. Knight 30., Mahrez 34., Aké 68.)
Wolfsburg–Atlético Madrid 1–2 (Weghorst 39., ill. Garces 69., R. Sanchez 85.)
Porto˜–Lyon 5–3 (S. Oliveira 4., Vieira 30., Pepe 79., T. Martínez 83., Taremi 84., ill. Marcelo 40., Ekambi 54., I. Slimani 81.)
AS Roma–Sevilla 0–0