Eurofutball: elhalasztott Celtic-meccs, új első Skóciában

2015.01.01. 18:31
A labdarúgó Török Kupa csoportkörének 4. fordulójában Futács Márkó együttese, az élvonalbeli Mersin hazai pályán 3–0-s győzelemmel visszavágott decemberi legyőzőjének, a harmadosztályú Fatih Karagümrüknek, így visszavette az első helyet a kvartettben. A magyar támadó a 69. percben állt be, az eredmény ezt követően már nem változott.

TÖRÖK KUPA
C-CSOPORT, 4. FORDULÓ
Mersin–Fatih Karagümrük 3–0
SZERDAI EREDMÉNY
Bursasport–Samsunspor 1–1

Az állás: 1. Mersin 7 pont (7–3-as gólkülönbség), 2. Fatih Karagümrük 7 (3–4), 3. Bursaspor 6, 4. Samsunspor 1

Skóciában, Dundee-ban derbit rendeztek, túl nagy izgalmakat azonban nem hozott az összecsapás, az élmezőnyben szereplő Dundee United ugyanis alaposan kiütötte városi riválisát (6–2).

Az Aberdeen legyőzte a St. Johnstone-t, így megelőzte a Celticet, amelynek mérkőzését elhalasztották.

Partick Thistle–Celtic elhalasztották

Az állás: 1. Aberdeen 40, 2. Celtic 39 (18 meccs), 3. Dundee United 37, 4. Hamilton Academical 36, 5. Inverness 35