Ajax: „Én a Barcában? Mondtam Messinek, jöjjön ő ide!”

T. D.T. D.
2019.10.26. 08:45
null
Nicolás Tagliafico és Lionel Messi csap össze Kylian Mbappéval a 2018-as világbajnokságon (Fotó: AFP)
A holland De Telegraafnak adott interjút Nicolás Tagliafico, a holland élvonalbeli Ajax balhátvédje. A 27 éves játékos 19-szeres argentin válogatott, így jól ismeri a Barcelona ászát, Lionel Messit. Azt azonban aligha gondolta volna bárki is, hogy a Buenos Aires-i születésű labdarúgó megpróbálja Amszterdamba csábítani az ötszörös aranylabdást.

 


A De Telegraaf interjújában a szerző, Mike Verweij azt a kérdést tette fel, hogy vajon Messi hívta-e Tagliaficót a Barcelonához. Erre jött a védő – tréfát sem nélkülöző – válasza.

„Nem, én mondtam neki, hogy jöjjön az Ajaxba! Lionel hangja nyilván fontos a Barcelona öltözőjében, hiszen annyira jó játékos, de ez nem úgy működik, hogy egy klub mindenkit megvesz, akit kinéz magának. Lehet, hogy néhány játékosról kikérik a véleményét. Remélem, novemberben újra találkozhatok vele a válogatottnál, megkérem, hogy jöjjön az Ajaxhoz Luis Suárezzel együtt. Lehet, hogy még nem ismeri Amszterdamot, de rengeteg jó történetet tudok mesélni neki.”

Legfrissebb hírek

Lamine Yamal: Megígérjük, hogy ha kiesünk is, a végsőkig küzdeni fogunk, még nincs vége

Bajnokok Ligája
45 perce

Négy gólt szerzett a Barcelona a városi derbin, már kilencpontos előnnyel vezeti a tabellát

Spanyol labdarúgás
2026.04.11. 23:00

A Monaco kulcsonfontosságú meccset nyert meg a Barcelona ellen a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2026.04.10. 23:48

Megmenthető még a bajnoki cím? Nem kísérletezik a Real Madrid a Girona ellen

Spanyol labdarúgás
2026.04.10. 13:13

„Nem hiszem el, hogy ez nem piros lap és tizenegyes” – Flick kiakadt Kovács István döntésétől

Bajnokok Ligája
2026.04.09. 07:10

Ez nem a La Liga: az Atlético két góllal nyert Barcelonában a BL-negyeddöntő első mérkőzésén

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 22:55

Lapos mérkőzés is lehet kifejezetten érdekes a spanyol párharcban

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 14:29

Neuer százharminchatodszor volt kezdő ugyanazon csapat színeiben a BL-ben, utolérte Messit

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 12:49
Ezek is érdekelhetik