PSG: Barcelonába csábítják az ügynökök a brazil védőpárost

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.01.28. 23:20
Sajtóhírek szerint Thiago Silvát és Marquinhost, a Paris Saint-Germain labdarúgóit az FC Barcelonának dolgozó ügynökök környékezték meg, hogy a katalán csapathoz csábítsák.

Az El Mundo információi szerint a PSG elnökét, Nasszer al-Khelaifit feldühítették a spekulációk, miszerint egy harmadik fél, aki a Barcelonának dolgozik, felvette a kapcsolatot a labdarúgókkal. A katari tulajdonos leszögezte, mindenképpen megakadályozza a brazil védőpáros távozását.

Thiago Silva a PSG csapatkapitányaként állandó kezdőjátékos, viszont a 21 éves Marquinhos helye kevésbé biztos az együttesben, mert Laurent Blanc vezetőedzőnél a szintén brazil David Luiz előtte van a sorban.

Mindkét kiszemelt futballista korábban a Serie A-ban játszott. Thiago Silva 2012-ben az AC Milantól szerződött a párizsiakhoz 42 millió euróért, míg Marquinhos egy évre rá az AS Romától került a francia fővárosba 31.4 millió euró ellenében.

Legfrissebb hírek

Atlético Madrid–Barcelona elődöntő lesz a spanyol Király-kupában

Spanyol labdarúgás
16 órája

Az utolsó kosárral kapott ki a Real Athénban, a Maccabi dudaszós dobással verte meg a Partizant

Kosárlabda
2026.02.03. 23:34

Elmaradt az újabb Albacete-bravúr, a Barcelona jutott a Király-kupa elődöntőjébe

Spanyol labdarúgás
2026.02.03. 22:57

Mintha kettészakadna a szíve; Dubaiból követi volt csapatai összecsapását Andrés Iniesta

Spanyol labdarúgás
2026.02.03. 17:16

Ter Stegen megsérült, máris véget érhet a gironai kölcsön

Spanyol labdarúgás
2026.02.02. 13:38

Hakimi pirosat kapott, de a PSG így is nyert Strasbourgban

Francia labdarúgás
2026.02.01. 22:44

Rengeteg helyzetet elhibázott, de így is simán nyert a Barcelona Elchében

Spanyol labdarúgás
2026.01.31. 22:57

Ciro Immobile a francia bajnokságba tart

Francia labdarúgás
2026.01.31. 11:20
Ezek is érdekelhetik