A Bolgár Kupa nyolcaddöntőjében a Levszki Szófia 4–0-ra nyert a Cserno More Várna ellen. A vendégek játékosa, Szaso Alekszandrov hevesen reklamált a hazaiak negyedik, tizenegyesből szerzett gólja előtt a játékvezető ítélete ellen, majd fellökte a bírót. A futballista a meccs után elnézést kért, de ez nem hatotta meg a fegyelmi bizottságot, amely a hatmérkőzéses eltiltás mellett 1700 dolláros pénzbírsággal büntette. Tekintse meg a jelenetet!
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






