Stadiont vennének

KISS ÁRPÁDKISS ÁRPÁD
2008.11.14. 12:48
Címkék

Évekkel ezelőtt kezdődött a tárgyalássorozat a MÁV Zrt. és Szombathely megyei jogú város önkormányzata között a Haladás stadionja és a hozzá tartozó területek megvásárlásáról. Nem volt hiábavaló a város képviselőinek fáradozása, mert valószínű, hogy még az év vége előtt aláírják a megállapodást a létesítmény és területek eladásáról. Igaz, a városnak nem kevés pénzébe kerül ez, hiszen mintegy 600 millió forintot kell majd fizetnie a MÁV Zrt.-nek. Ha megvalósul az üzlet, a városvezetők kihasználnák az új lehetőséget: ha a Haladás kijut a nemzetközi porondra, illő lenne megfelelő körülmények között fogadnia ellenfeleit, ezért első ütemben a stadion felújítását és modernizálását szorgalmazzák. Az idén az öltözőket és a kommunális helyiségeket már átalakították, de szeretnék a lelátókat is korszerűsíteni. Nemcsak a Rohonci úti stadion átépítése szerepel a programban, hanem az edzőpályák folyamatos felújítása is, továbbá az eddig jóformán kihasználatlanul álló, a szombathelyiek által „cirkusznak” nevezett területet is hasznosítani akarják.

Legfrissebb hírek

Három lövés, 1 kaput találó, 0.11-es xG, 0 gól a panamai–horvát első félidejében

Foci vb 2026
27 perce

Jude Bellingham: Nem érdemeltem meg a meccs embere címet

Foci vb 2026
52 perce

Harry Kane: Elég régóta élem a csatárok életét ahhoz, hogy tudjam, nem lőhetek mindig gólt

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Panama–Horvátország 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Bellingham a legifjabb angol ötvenszeres válogatott lett

Foci vb 2026
1 órája

Szerdai sportműsor: kezdődik a vb csoportkörének utolsó fordulója

Minden más foci
2 órája

Három változás a horvátoknál az angolok elleni meccshez képest – íme, a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik