Szombathelyen a Kaposvár a legjobb csapat

KISS ÁRPÁDKISS ÁRPÁD
2008.07.13. 00:19
Címkék

Telt ház előtt rendezték meg szombaton a hagyományos Király-kupa felkészülési tornát (a hetvenszeres válogatott kapus, Király Gábor sportlétesítményében mérkőzött meg négy NB I-es csapat). Nem volt véletlen a nagy érdeklődés a szombathelyi szurkolók részéről, mert abban reménykedtek, hogy a Haladás újonnan igazolt két labdarúgója, Kenesei Krisztián és Molnár Balázs is pályára lép, de csalódniuk kellett, mert egyikük sem húzott szerelést. A Szombathelyi Haladásnak mindenesetre a Kaposvári Rákóczi mellett sikerült kiharcolnia a döntőbe jutást, s ez azért kárpótolta a rajongókat, akik már javában készülnek a nyár egyik legnagyobb meccsére. Az NB I újonca ugyanis július 22-én a világhírű Arsenal ellen lép majd pályára – az az edzőmérkőzés lesz csak az igazi erőpróba…

Legfrissebb hírek

Vb 2026: közösen tiltakozik a „pride-mérkőzés” miatt a két muszlim ország szövetsége

Foci vb 2026
5 perce

Strandkézilabda-vb: Csoportelsőként negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
7 perce

Jó hír a bringásoknak: kerékpárosbarát szállásláncolatot hoztak létre a balatoni régióban

Csupasport
7 perce

Edzője és társai is megvédték Neuert

Foci vb 2026
27 perce

Az uruguayi játékosok egy része fellázadt Bielsa ellen – sajtóhír

Foci vb 2026
31 perce

Vb 2026: Ecuadorban nemzeti ünnepet rendeltek el a továbbjutás másnapjára

Foci vb 2026
52 perce

Hivatalos: Szántó Dávid helyettes államtitkár lett

Egyéb egyéni
1 órája

Vb 2026: Kanada az első rendező, amely nem otthon játszik

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik