Szombathelyen a Kaposvár a legjobb csapat

KISS ÁRPÁDKISS ÁRPÁD
2008.07.13. 00:19
Címkék

Telt ház előtt rendezték meg szombaton a hagyományos Király-kupa felkészülési tornát (a hetvenszeres válogatott kapus, Király Gábor sportlétesítményében mérkőzött meg négy NB I-es csapat). Nem volt véletlen a nagy érdeklődés a szombathelyi szurkolók részéről, mert abban reménykedtek, hogy a Haladás újonnan igazolt két labdarúgója, Kenesei Krisztián és Molnár Balázs is pályára lép, de csalódniuk kellett, mert egyikük sem húzott szerelést. A Szombathelyi Haladásnak mindenesetre a Kaposvári Rákóczi mellett sikerült kiharcolnia a döntőbe jutást, s ez azért kárpótolta a rajongókat, akik már javában készülnek a nyár egyik legnagyobb meccsére. Az NB I újonca ugyanis július 22-én a világhírű Arsenal ellen lép majd pályára – az az edzőmérkőzés lesz csak az igazi erőpróba…

Legfrissebb hírek

Vb 2026: a mexikói mez fogy a legjobban

Foci vb 2026
6 perce

Manzambi betalált, kettővel mennek a svájciak

Foci vb 2026
10 perce

Vb 2026: csapatot keres a zöld-fokiak hős kapusa

Foci vb 2026
23 perce

Elkezdődött a második félidő, rögtön svájci góllal

Foci vb 2026
24 perce

Nagy góllal szereztek vezetést a bosnyákok – videók

Foci vb 2026
33 perce

A félidőben bosnyák vezetés, a svájci–kanadai meccsen még nincs gól

Foci vb 2026
36 perce

Kettővel vezettek a bosnyákok, majd Katar szépített

Foci vb 2026
57 perce

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik