Szombathelyen a Kaposvár a legjobb csapat

KISS ÁRPÁDKISS ÁRPÁD
2008.07.13. 00:19
Címkék

Telt ház előtt rendezték meg szombaton a hagyományos Király-kupa felkészülési tornát (a hetvenszeres válogatott kapus, Király Gábor sportlétesítményében mérkőzött meg négy NB I-es csapat). Nem volt véletlen a nagy érdeklődés a szombathelyi szurkolók részéről, mert abban reménykedtek, hogy a Haladás újonnan igazolt két labdarúgója, Kenesei Krisztián és Molnár Balázs is pályára lép, de csalódniuk kellett, mert egyikük sem húzott szerelést. A Szombathelyi Haladásnak mindenesetre a Kaposvári Rákóczi mellett sikerült kiharcolnia a döntőbe jutást, s ez azért kárpótolta a rajongókat, akik már javában készülnek a nyár egyik legnagyobb meccsére. Az NB I újonca ugyanis július 22-én a világhírű Arsenal ellen lép majd pályára – az az edzőmérkőzés lesz csak az igazi erőpróba…

Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
1 perce

Üzbegisztán ellen érhet véget a Cristiano Ronaldo-korszak

Foci vb 2026
14 perce

Strandkézi-vb: Tunézia legyőzésével kezdett a magyar válogatott

Kézilabda
28 perce

MotoGP: Marc Márquez szerződést hosszabbított a Ducatival

Egyéb autó-motor
32 perce

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből

Kézilabda
36 perce

Hat taggal bővül az NHL Hírességek Csarnoka

Amerikai sportok
38 perce

A norvég kapitányé a vb egyik, ha nem a legromantikusabb pillanata

Foci vb 2026
49 perce

Az Oasis slágere lett az angol válogatott vb-himnusza

Foci vb 2026
59 perce
Ezek is érdekelhetik