Nem kell nekik Kaká

V. T. N.V. T. N.
2007.12.20. 00:36
Címkék

Elképesztő megjegyzést tett Ramón Calderón, a Real Madrid elnöke, aki a vasárnapi Barcelona elleni spanyol csúcsrangadó, az „El clásicóra” való hangolódás jegyében kijelentette, a fővárosi együttesben nincs hely az olasz AC Milan szupersztárja, Kaká számára. Az elmúlt három hétben előbb az Aranylabdát, majd a FIFA Az év játékosa-díjat is elhódító brazil támadó épp a minap hozta nyilvánosságra, hogy a jövőben szívesen folytatná pályafutását Spanyolországban, a királyi gárdában vagy esetleg a katalán szupercsapatban. Úgy tűnik azonban, hogy ez nemigen hatotta meg a spanyol bajnoki címvédő elnökének szívét.

„Talán nagyképűen hangzik, amit mondok, de nem biztos, hogy Kaká beférne a Real jelenlegi kezdőcsapatába – mondta el meglepő véleményét a presidente. – Együttesünk mára összeállt, úgyhogy elképesztően nehéz lenne a mostaninál jobb gárdát pályára küldeni.”

A madridi klub első számú emberének kinyilatkozása azért is meglepő, mert a 2006-os elnöki kinevezése előtti kampányában Kaká volt a három előzetesen beígért futballista egyike – az Arsenalban játszó spanyol Cesc Fábregas és az egyetlen megvalósított igazolás, a holland Arjen Robben mellett. A 25 éves brazil fenoménnak persze nem kell attól tartania, hogy esetleg csapat nélkül marad, a Bajnokok Ligája címvédő AC Milan ugyanis 2012-ig vagy 2013-ig hosszabbítaná meg a futballista szerződését.

Legfrissebb hírek

A három magyarral felálló címvédő kilencgólos előnyről bukta el az Európa-liga döntőjét

Kézilabda
14 perce

Európai kézilabdaligák: Zsembery Viktória 14 gólt szerzett a spanyol elődöntőben

Kézilabda
23 perce

Majoross Gergely: Nagyon fáj, hogy így kaptunk ki

Jégkorong
42 perce

Cseh László bekerült a Nemzetközi Úszó Hírességek Csarnokába

Úszás
43 perce

Vízilabda: a KSI a fiú ifi, az UVSE a leány serdülőbajnok

Utánpótlássport
48 perce

Sinner megállíthatatlan: Rómában is nyert!

Tenisz
55 perce

Nyert a magyar válogatott, de a szerbek mehetnek a kézilabda-vb-re

Kézilabda
57 perce

Két harmadig tartották magukat a britek az amerikaiak ellen a jégkorong-vb-n

Jégkorong
1 órája
Ezek is érdekelhetik