Fabio Capello szűkszavú

SZELI MÁTYÁSSZELI MÁTYÁS
Vágólapra másolva!
2007.01.27. 01:12
Címkék
Nagy reményekkel kezdi a tavaszi szezont a harmadik helyen álló Real Madrid. Az olasz vezetőedző, Fabio Capello nevével fémjelezett megújulási folyamat kapcsán az utóbbi hetekben csak távozókról lehetett hallani: David Beckham a Los Angeles Galaxyban, míg Ronaldo a Milanban folytatja a pályafutását.
Fabio Capello tartja magát a mondáshoz: ?Ne szólj szám, nem fáj fejem?
Fabio Capello tartja magát a mondáshoz: ?Ne szólj szám, nem fáj fejem?
Fabio Capello tartja magát a mondáshoz: ?Ne szólj szám, nem fáj fejem?
Fabio Capello tartja magát a mondáshoz: ?Ne szólj szám, nem fáj fejem?
Fabio Capello tartja magát a mondáshoz: ?Ne szólj szám, nem fáj fejem?
Fabio Capello tartja magát a mondáshoz: ?Ne szólj szám, nem fáj fejem?
A brazil csatár Beckhamhez képest kevésbé viharos körülmények között hagyta el a csapatot, igaz, Capello egyelőre nem nagyon akar beszélni a „Fenomén” távozásáról.

„Amíg nem írt alá minden papírt, Ronaldo a Real Madrid játékosa, és addig nem lenne szerencsés bármit is mondanom vele kapcsolatban, amíg nincs minden rendezve a két fél között” – közölte röviden a vezetőedző.

Közben biztossá vált, hogy Cristiano Ronaldo nem költözik Spanyolországba. Igaz, a portugál klasszisért ötvenmillió eurót (12.5 milliárd forint) is fizetne a királyi gárda, de Sir Alex Ferguson, az MU menedzsere gyorsan reagált: ki van zárva, hogy eladnák a középpályást.

A Real Madrid ma este a Villarreal otthonába látogat, és csupán a fővárosiak eddigi kiváló idegenbeli mérlegére alapozva is bizton állíthatjuk, nehéz dolga lesz a tabellán tizenegyedik hazai csapatnak.

A fővárosiaknál Raúl, Marcelo, Roberto Carlos és Emerson sem léphet pályára, míg a Villarrealban a játékmester, Juan Román Riquelme sorozatban hatodik meccsét fogja kihagyni. Az argentin középpályás a hivatalos indoklás szerint gyomorproblémák miatt nem tagja a keretnek, de minden bizonnyal a Manuel Pellegrini vezetőedzővel való feszült viszonya a kimaradás oka. Játszhat viszont a frissen igazolt dán csatár, Jon Dahl Tomasson, ő fél évre érkezett kölcsönbe a Stuttgarttól.

Szavazás

Melyik csapat nyeri a spanyol labdarúgó-bajnokságot?

Legfrissebb hírek

Húsz évre börtönbe kell vonulnia a kínai labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitányának

Minden más foci
11 perce

Egy éve nem játszik, mégis szerződést hosszabbított csatárával a Juventus

Olasz labdarúgás
11 perce

Súlyos pénzbírság az Eb-n a stadion tetejére mászó szurkolónak

Minden más foci
55 perce

Vettel: A gyermekeim azt mondták, hogy már nem versenyezhetek

F1
1 órája

Tudta, mi az élet sója: 125 éve született Keresztes Lajos

Népsport
1 órája

Futball a történelem árnyékában – olaszországi utazás, 5. rész

Képes Sport
1 órája

Visszavonult a Tripla Arany Klub egyetlen finn hokisa

Jégkorong
1 órája

Nedim Remili: Hatalmas az IQ a csapatban, így könnyű együtt játszani

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik