Anglia: Roy Keane kiosztotta Sir Alex Fergusont

SZ. A.SZ. A.
2005.07.24. 21:25
Címkék
Úgy tűnik, manapság divat, hogy a vezérbikák nekiugorjanak a mesternek, elvégre Milánóban Sevcsenko balhézott egy sort Ancelottival, és mint most brit lapok hírül adták, néhány hete Roy Keane is kiosztotta Sir Alex Fergusont - állítólag a csapat színe-java előtt. Az ok roppant prózai: a végletekig őszinte ír szerint nem kellett volna a játékosok családját is elcipelni az edzőtábor első, könnyített hetére.
A történet úgy áll össze, hogy a skót edző a szokásosnál egy héttel korábbra rendelte vissza embereit, cserébe a felkészülés elején csak délelőttönként volt foglalkozás, ezenkívül a portugál üdülőváros pozitívumait élvezhette a csapat, a hozzátartozókkal együtt. Keane szerint, ha már a Unitedtől elszaladó Chelsea befogása végett láttak neki hamarabb az alapozásnak, akkor csakis az edzésekkel kellene foglalkozni, s nem a famíliával szórakozni. A most éppen Ázsiában túrázó keretből ki is maradt a csapatkapitány, igaz, a hivatalos indoklás szerint sérülés miatt. Ám az új információ nem ezt a verziót támasztja alá.

Eközben a Newcastle az átigazolási piacon ügyködik - egyrészt erősítené a hátsó sorát, másrészt megszabadulna a feleslegeitől. Az első kategóriába Craig Moore tartozik, aki könnyed prédának tűnik: miután a Mönchengladbach kiebrudalta, szabadon igazolható. A védelemből Aaron Hughes és Andy O’Brien igazolt el, és a középpályáról távozhat a tavaly már kölcsönadott Hugo Viana, akiért a Klébersont és Núnezt is kiszemelő Celta Vigo jelentkezett be.
Legfrissebb hírek

Alcaraz először kapott ki 2026-ban, Medvegyev döntőzik Sinnerrel Indian Wellsben

Tenisz
5 órája

Formula–1: elmaradnak a közel-keleti futamok – hivatalos

F1
6 órája

Vasárnapi sportműsor: Tottenham–Liverpool, Barcelona–Sevilla

Minden más foci
6 órája

Sinner először döntőzhet Indian Wellsben

Tenisz
7 órája

Rövid pályás gyorskorcsolya-vb: hetedik a magyar női váltó

Téli sportok
7 órája

A Manchester City nem tudta legyőzni a West Ham Unitedet

Angol labdarúgás
7 órája

A Real Madrid a Manchester City után az Elchét is legyőzte

Spanyol labdarúgás
7 órája

Ligue 1: pont nélkül maradt a Lens az újonc otthonában, nem tudta megelőzni a PSG-t

Francia labdarúgás
7 órája
Ezek is érdekelhetik