Francesco Tottit a sajátjai bántják

Vágólapra másolva!
2005.01.15. 22:10
Címkék
Francesco Tottival az előző évben is furcsa dolgok történtek - gondoljunk csak az Európa-bajnokságon bemutatott köpködésére -, de az idei év sem kezdődött túl jól, hiszen ezúttal saját szurkolói fordultak ellene. Ez pedig érthetően, nem esett túl jól a csatárnak.
Elképzelhető, hogy szerződésének 2006-os lejárta előtt távozik az AS Romától a csapatkapitány Francesco Totti, miután csütörtökön saját drukkerei inzultálták a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján. Az 5-1-es vendégsikerrel végződő sienai mérkőzést - amely a Roma továbbjutását hozta - nézőtéri rendbontás miatt félbe kellett szakítani: a fővárosiak a 35. percben Dellasz és Totti góljaival már 2-0-ra vezettek, amikor fanatikusaik füstbombákat kezdtek hajigálni a játéktérre.

A csatár nem felejti el, hogy kikezdték a fanatikusok, és lehet, hogy szerzôdésének lejárta elôtt távozik majd Rómából
A csatár nem felejti el, hogy kikezdték a fanatikusok, és lehet, hogy szerzôdésének lejárta elôtt távozik majd Rómából
A csatár nem felejti el, hogy kikezdték a fanatikusok, és lehet, hogy szerzôdésének lejárta elôtt távozik majd Rómából
Válaszul a hazaiak ultrái is bevetették pirotechnikai arzenáljukat. A játékvezető az öltözőbe parancsolta a csapatokat, s a találkozó csak 70 perc elteltével folytatódhatott. A megvadult római híveket csitítani akaró Tottit kifütyülték, és palackokkal dobálták meg. "Eszembe jut majd ez a szégyen, amikor a nyáron döntök a folytatásról. Nem értem, nem érdemlem meg, és nem fogadom el ezt a viselkedést!" - jelentette ki a 28 éves középpályás, akit korábban a Real Madrid, az AC Milan és az Internazionale is megkörnyékezett.

Szavazás

Ön szerint ki nyeri meg a scudettót 2005-ben?

Legfrissebb hírek

Világjátékok: Veres Roland aranyérmes kick-boxban

Egyéb egyéni
34 perce

F1 75: az újonc Hamilton zsebében volt a vb-cím, de a sanghaji kavicságy közbeszólt

F1
1 órája

Igent mondott a Real Madridnak a Liverpool védője, már ezen a nyáron távozhat

Angol labdarúgás
1 órája

NFL: Michael Phelps tanítja úszni a Ravens játékosait

Amerikai sportok
1 órája

A Manchester United újra beleszólna a bajnoki versenyfutásba

Angol labdarúgás
1 órája

Három héten belül eldől Faluvégi Dorottya sorsa Ludwigsburgban

Kézilabda
2 órája

Kosárlabda: veretlenül vág neki az Eb-nek az U16-os leányválogatott

Utánpótlássport
2 órája

„A jó nem elég jó, itt a 10/10-es teljesítmény az elvárás” – Arne Slot a bajnoki rajt előtt

Angol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik