F1: Lauda és Berger Heidfeldnek adná a Williams-volánt

Vágólapra másolva!
2005.01.09. 21:01
Címkék
Két egykori híres Formula-1-es pilóta is úgy véli, hogy a Williams-BMW-nél Nick Heidfeldé lesz a másik pilótaülés Mark Webber mellett. A háromszoros világbajnok osztrák Niki Lauda és honfitársa, Gerhard Berger legalábbis a német versenyzőnek szavazna bizalmat a brazil Antonio Pizzonia helyett.

"A legtöbben alábecsülik Heidfeldet, de eddig nem sok lehetősége volt, hogy megmutassa, mit is tud valójában" - vélekedett Berger, míg Lauda (képünkön) így érvelt: "Ha a Williams-BMW jó autót készít 2005-re, Heidfeld lehet a második számú német versenyző Michael Schumacher után."

Lauda szerint Heidfeldnek az az egyetlen problémája, hogy túlságosan szerény.

"Mindig olcsón adja magát. Meg kell tanulnia, hogy néha igenis kinyithatod a szádat" - nyilatkozta a német Bild című újságnak az osztrák versenyzőlegenda.
Legfrissebb hírek

Vályi Vanda: Nagyon pozitív a hátunk mögött hagyott félév összképe

Vízilabda
18 perce

Gyulai Memorial: ranglistavezető sprinter is indul férfi 100 méteren

Atlétika
38 perce

Öttusa: a kenyérdagasztással is megküzdött, de öt hete teljes erőbedobással edz a vb-címvédő Bőhm Csaba

Egyéb egyéni
49 perce

Férfi kosárválogatott: kötelező megnyerni az északmacedónok elleni szombati vb-selejtezőt

Kosárlabda
1 órája

Csapatépítő a Győri ETO-nál és az FTC-nél is, képek és videók a játékos feladatokról

Kézilabda
1 órája

Atlétika: nyolc magyar továbbjutó az U20-as Eb első napján

Utánpótlássport
1 órája

Allan Heine szerint a Ferencváros sikerre van ítélve Jesper Jensennel

Kézilabda
1 órája

F1 75: először ünnepelt testvérpár az első két helyen

F1
1 órája
Ezek is érdekelhetik