Taroltak Oravec tanítványai

D. L.D. L.
2004.12.21. 21:32
Címkék
Hagyomány már Kazincbarcikán, hogy a városi önkormányzat minden év végén megjutalmazza azokat a sportolókat, csapatokat, illetve edzőket, akik, illetve amelyek a legtöbbet tették a diák-, a szabadidő-, illetve a versenysportban.
Az NSO ajánlja:

Férfi bajnoki adatbank
Az NSO ajánlja:

Férfi bajnoki adatbank
Király Bálint polgármester méltatta a 2004-ben elért eredményeket, s büszkén jegyezte meg, hogy Kazincbarcika képviselői ebben az esztendőben tizenhat diákolimpiai bajnokságot nyertek a különböző országos viadalokon.
Ami a versenysport-kategóriát illeti: nem történt meglepetés, érvényesült a papírforma, taroltak a röplabdások.
A 2004-es év legjobb felnőttegyüttese a magyar bajnok és kupagyőztes Vegyész RC-Kazincbarcika lett, az év legjobb edzője címet Daniel Oravec kapta.
A Kazincbarcika Város Versenysportjáért emlékplakettet vehette át Tóth Tiborné és Kárpáti László, a Vegyész RC két ügyvezetője.
A rendezvényen bejelentették, hogy Veres István a napokban megkapta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksporttanács által huszonhárom évvel ezelőtt alapított Diáksportért emlékplakettet. A Vegyész RC utánpótlásedzője évek óta meghatározó egyénisége a város férfi röplabdasportjának, ebben az évben azonban már leányok felkészítésével is foglalkozott.

Szavazás

Ki nyeri a férfi röpibajnokságot?

Írja be az itt látható számot!
Legfrissebb hírek

Grillpartival hangolódik az uruguayi válogatott – Fotó

Foci vb 2026
8 perce

Nottinghami tenisztorna: Udvardy Panna nem jutott tovább a selejtező első fordulójából

Tenisz
18 perce

Russell pole-t szerzett Spanyolországban! Hamilton az első sorban, Leclerc a falban zárta az időmérőt

F1
37 perce

Ezért maradhatott ki Alexander-Arnold az angol keretből

Foci vb 2026
38 perce

Vitorlázás: a Fifty-Fifty és a René Raffica nyerte a Mihálkovics Kupa első napját

Egyéb egyéni
39 perce

A katari döntőben is bíráskodó játékvezető fúj az argentinok első vb csoportmeccsén

Foci vb 2026
1 órája

Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál

Jégkorong
1 órája

A Füchse Berlin az év meccsén ejtette ki a címvédőt a BL négyes döntőjében

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik