Vitorlázás: Az Oxygen elbúcsúzott

Cs. B.Cs. B.
2002.08.13. 20:47
Címkék
Noha a hétfői "szünnap" után kedden sem tudott vízre szállni a balatonfüredi Nagyhajós országos bajnokság mezőnye – az erős, forgolódó szél miatt képtelenség volt futamot rendezni –, ez a nap sem telt eseménytelenül. A Yardstick I. hajóosztályból ugyanis a társak kióvták a második helyen álló Oxygent. A Kertész Gábor kormányozta vitorlásnak azt rótták fel bűnéül, hogy a legénysége trapézolt, holott ezt nem tehette volna meg, Yardstick-számát ugyanis nem úgy állapították meg. Miután a zsűri megsemmisítette az Oxygen eddigi pontjait, természetesen az élboly sorrendje is módosult, az élen álló Yankee-t ezzel a Ganz Danubius és az Incognito követi. A meteorológia egyébként szerdára a bajnokság zárónapjára sem ígér sok javulást, ám a rendezők bíznak benne, hogy legalább még egy futamot sikerül levezényelniük. Akkor ugyanis a legrosszabb részeredményüket kiejthetnék a résztvevők. Ám ha marad a jelenlegi állás, akkor is ki lehet hirdetni a bajnokokat, hiszen az ehhez szükséges minimumot vagyis a négy futamot már teljesítették a versenyzők.
Legfrissebb hírek

Ronaldo maradt a kezdőben, Joao Félix került a portugál balszárnyra Üzbegisztán ellen

Foci vb 2026
19 perce

Az „élő szobor” is megérkezett Mexikóba

Foci vb 2026
35 perce

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
36 perce

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
50 perce

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
57 perce

Négy aranyérmet nyertek a magyarok a rúdsport Eb-n

Egyéb egyéni
59 perce

Ökölvívás: novemberben Papp-kupa Budapesten

Ökölvívás
1 órája

A horvátok a klasszikus piros-fehér kockás felsőjükre váltanak – a ma esti mezek

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik