Vitorlázás: Az Oxygen elbúcsúzott

Cs. B.Cs. B.
2002.08.13. 20:47
Címkék
Noha a hétfői "szünnap" után kedden sem tudott vízre szállni a balatonfüredi Nagyhajós országos bajnokság mezőnye – az erős, forgolódó szél miatt képtelenség volt futamot rendezni –, ez a nap sem telt eseménytelenül. A Yardstick I. hajóosztályból ugyanis a társak kióvták a második helyen álló Oxygent. A Kertész Gábor kormányozta vitorlásnak azt rótták fel bűnéül, hogy a legénysége trapézolt, holott ezt nem tehette volna meg, Yardstick-számát ugyanis nem úgy állapították meg. Miután a zsűri megsemmisítette az Oxygen eddigi pontjait, természetesen az élboly sorrendje is módosult, az élen álló Yankee-t ezzel a Ganz Danubius és az Incognito követi. A meteorológia egyébként szerdára a bajnokság zárónapjára sem ígér sok javulást, ám a rendezők bíznak benne, hogy legalább még egy futamot sikerül levezényelniük. Akkor ugyanis a legrosszabb részeredményüket kiejthetnék a résztvevők. Ám ha marad a jelenlegi állás, akkor is ki lehet hirdetni a bajnokokat, hiszen az ehhez szükséges minimumot vagyis a négy futamot már teljesítették a versenyzők.
Legfrissebb hírek

Elöntötték Dallast az argentin drukkerek

Foci vb 2026
1 perce

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről

Egyéb egyéni
13 perce

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
15 perce

Beszálltak a nyilvános jógába a norvég drukkerek New Yorkban

Foci vb 2026
20 perce

Lionel Scaloni csak egy helyen változtatott az argentin kezdőn, az osztrákoknál több csere is volt

Foci vb 2026
22 perce

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője

Labdarúgó NB II
31 perce

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését

Foci vb 2026
37 perce

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
45 perce
Ezek is érdekelhetik