Vitorlázás: Az Oxygen elbúcsúzott

Cs. B.Cs. B.
2002.08.13. 20:47
Címkék
Noha a hétfői "szünnap" után kedden sem tudott vízre szállni a balatonfüredi Nagyhajós országos bajnokság mezőnye – az erős, forgolódó szél miatt képtelenség volt futamot rendezni –, ez a nap sem telt eseménytelenül. A Yardstick I. hajóosztályból ugyanis a társak kióvták a második helyen álló Oxygent. A Kertész Gábor kormányozta vitorlásnak azt rótták fel bűnéül, hogy a legénysége trapézolt, holott ezt nem tehette volna meg, Yardstick-számát ugyanis nem úgy állapították meg. Miután a zsűri megsemmisítette az Oxygen eddigi pontjait, természetesen az élboly sorrendje is módosult, az élen álló Yankee-t ezzel a Ganz Danubius és az Incognito követi. A meteorológia egyébként szerdára a bajnokság zárónapjára sem ígér sok javulást, ám a rendezők bíznak benne, hogy legalább még egy futamot sikerül levezényelniük. Akkor ugyanis a legrosszabb részeredményüket kiejthetnék a résztvevők. Ám ha marad a jelenlegi állás, akkor is ki lehet hirdetni a bajnokokat, hiszen az ehhez szükséges minimumot vagyis a négy futamot már teljesítették a versenyzők.
Legfrissebb hírek

Egy kis történelem: köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Foci vb 2026
1 perce

Egymeccses eltiltást kapott a szájeltakaró paraguayi játékos

Foci vb 2026
14 perce

Történelmi döntés a NOB-nál: minden olimpikon több mint 3 millió forintot kap az olimpiai részvételért

Egyéb egyéni
18 perce

Köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Minden más foci
22 perce

Strandkézilabda-vb: komolyabb ellenfelekre és nehezebb meccsekre számít Kun Attila

Kézilabda
27 perce

Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról

Labdarúgó NB I
38 perce

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
39 perce

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel

Labdarúgó NB I
40 perce
Ezek is érdekelhetik