Vb 2010: Gera Zoltán otthagyta a válogatottat

2009.10.14. 16:00
Címkék
Gera Zoltán nem lesz ott a lelátón sem a magyar labdarúgó-válogatott utolsó vb-selejtezőjén Dániában - erről az MLSZ hivatalos honlapja adott hírt.

Miután kialakult Erwin Koeman pályára lépő együttese a dánok ellen Koppenhágában sorra kerülő ma esti utolsó vb-selejtezőnk előtt, s kiderült, hogy Gera Zoltán, válogatottunk csapatkapitánya sem a kezdő tizenegyben, sem a cserepadon nem kapott helyet, a Fulham futballistája bejelentette: a továbbiakban nem tekinti magát kerettagnak, nem szeretne a lelátón ülni este a Parken-stadionban, nem kíván a dán fővárosban maradni, s a legelső londoni járattal hazarepül.

Írásunk ide kattintva olvasható.

Legfrissebb hírek

Elkezdődött az Anglia–Ghána csoportmeccs

Foci vb 2026
14 perce

Cristiano Ronaldo: Olyan volt, mintha már visszavonultam volna a futballtól

Foci vb 2026
17 perce

Ronaldo hatodik vb-jén volt eredményes, ezzel harmadik leghosszabb válogatottbeli gólcsendje szakadt meg

Foci vb 2026
20 perce

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n

Minden más foci
21 perce

Vb 2026: Anglia–Ghána 0–0

Foci vb 2026
26 perce

Cristiano Ronaldo lett a mezőny legjobbja

Foci vb 2026
38 perce

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
53 perce

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
55 perce
Ezek is érdekelhetik