Kerkez Milos: Mindig Magyarország volt az első!; A túlélésért játszanak Milánóban

L. P. I.L. P. I.
2022.10.03. 22:18
A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk.

Kerkez Milos már 14 évesen tudta, hogy magyar lesz. A holland AZ Alkmaar hirtelen a köztudatba berobbanó bal oldali védője igazán kalandos pályaívet tudhat magáénak, holott még csak most lesz 19 éves. A magyar nagymamáról, a győri időszakról, az AC Milanról és Paolo Maldiniről, továbbá az Amszterdamba költöző családról címlapsztori két oldalon.
Kerkez Milos már 14 évesen tudta, hogy magyar lesz.
A holland AZ Alkmaar hirtelen a köztudatba berobbanó bal oldali védője igazán kalandos pályaívet tudhat magáénak, holott még csak most lesz 19 éves. A magyar nagymamáról, a győri időszakról, az AC Milanról és Paolo Maldiniről, továbbá az Amszterdamba költöző családról címlapsztori két oldalon.

Kedden még csak a harmadik fordulót játsszák a BL-ben, de máris sor kerül néhány sorsdöntő csatára. Mindenekelőtt az Internazionale és a Barcelona között, hiszen aki veszít, az a csoportból való továbbjutásért zajló küzdelemben is súlyos lépéshátrányba kerül.

Az NB I-ben 1149 nap után szerzett gólt a Fradi-verő kecskeméti hős. Az OTP Bank Liga 9. fordulója és az idény eddigi legnagyobb meglepetését szerző, duplázó Nagy Krisztián Judi Ádámnak mesélte el, milyen érzés hirtelen városi ikonná válni.

És ha kedd, akkor Junior-melléklet. Dragóner Áronnal, az éremhalmozó ifi sportlövőkkel és a korosztályos kézilabda-válogatottakat is felügyelő Juhász Istvánnal.

Legfrissebb hírek

Hugo Sánchez üzent Angliának: Mexikó készen áll a csodára!; Sallói Dániel: Kanada már most büszke lehet!

E-újság
6 órája

Damián Pedrosa: Az argentinok a jelenlegi formájukban megnyerhetik a vb-t; A spanyolok gond nélkül jutottak be a nyolcaddöntőbe

E-újság
2026.07.02. 23:55

Lisztes Krisztián 50 éves; Betlehem Dávid az aranyért megy Los Angelesbe

E-újság
2026.07.01. 23:57

Monterrey számára a vb többet jelent négy meccsnél; Somália szerint Neymar félisten

E-újság
2026.06.30. 23:29

Bognár György: Már rá tudok lépni a lábamra; interjú a Szolnoki Olajbányász új finn trénerével

E-újság
2026.06.29. 23:55

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
2026.06.27. 23:55

Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte; Lenny Joseph: Kit érdekel a jegyzőkönyv, ez az én gólom volt Marokkó ellen!

E-újság
2026.06.26. 23:50

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
2026.06.26. 00:11
Ezek is érdekelhetik