Elfogytak a jegyek a törökök elleni hazai Nemzetek Ligája-meccsre

A Puskás Aréna a tavaly novemberi magyar–német meccs előtt (Fotó: Kovács Péter)
Minden jegy elfogyott, így telt ház előtt fogadja a magyar válogatott márciusban a török csapatot a Nemzetek Ligája-osztályozó hazai mérkőzésén a Puskás Arénában – közölte a Magyar Labdarúgó-szövetség.
Hétfőn a Szurkolói Klub aranyszintes drukkerei vásárolhatták meg a belépőket, míg kedden az immár több mint 100 ezer fős Szurkolói Klub minden tagja számára elérhetővé váltak a jegyek a március 23-i Magyarország–Törökország meccsre.
A belépők gyorsan gazdára találtak, így telt ház előtt léphet pályára a magyar válogatott az 1001. találkozóján – olvasható az MLSZ hivatalos honlapján.
Az A-ligás tagságért zajló párharc első mérkőzése március 20-án lesz Isztambulban.
Legfrissebb hírek

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese
Légiósok
2026.06.21. 17:19

Így vette át a meccs embere díjat a paraguayi gólszerző
Foci vb 2026
2026.06.20. 10:40

Montella: Büszke vagyok a játékosaimra, ilyen a futball
Foci vb 2026
2026.06.20. 08:39
Ezek is érdekelhetik





