NB II, Kelet: Ványi Zsolt marad a Cegléd edzője

2012.06.11. 22:18
Címkék
Szóban már megegyezett a vezetőkkel, így minden bizonnyal folytatja másfél éve elkezdett sikeres munkáját Ványi Zsolt a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Ceglédi VSE élén. A szakember újabb egy évre ír alá.

Ványi 2010 végén reménytelen helyzetben vette át az együttest, de végül benntartotta a másodosztályban, míg a nemrég véget érő szezonban – a ceglédi labdarúgás történetének legnagyobb sikerét elérve – a 4. helyen zárt a csapat.

A keretben lesznek változások, elsősorban érkezőkre lehet számítani, hiszen a Pest megyeiek jövő évi célja az egycsoportos másodosztály elérése. Hír még a csapat háza tájáról, hogy a támadó középpályás, Sándor István jelenleg Kazahsztánban van próbajátékon.

Legfrissebb hírek

Lehetséges, hogy műteni kell Böde Dánielt – sajtóhír

Labdarúgó NB I
6 órája

Mellékfoglalkozás – Mohay Gábor publicisztikája

Minden más foci
6 órája

Vasárnapi sportműsor: NB I, NB II; Milák Kristóf és Kós Hubert Eb-döntőben úszik

Birkózás
6 órája

Meglátogattuk Szalai Józsefet, aki szórja a gólokat Pakson; Megakadtak a tárgyalások a Videoton Fehérvár FC értékesítéséről

E-újság
6 órája

Mindhárom élvonalbeli csapat továbbjutott szombaton az Olasz Kupában

Olasz labdarúgás
7 órája

Atlétikai Eb: hatodik lett a női 4x100-as magyar váltó a döntőben!

Atlétika
7 órája

Szélesi Zoltán: A kapott gólnál sajnos a saját dolgunkat nehezítettük meg

Labdarúgó NB I
7 órája

Bánusz döntetlennel, Dudin és az Európa-bajnok Blübaum is győzelemmel kezdett a rangos nagykanizsai sakktornán

Egyéb egyéni
7 órája