NB II, Kelet: Ványi Zsolt marad a Cegléd edzője

2012.06.11. 22:18
Címkék
Szóban már megegyezett a vezetőkkel, így minden bizonnyal folytatja másfél éve elkezdett sikeres munkáját Ványi Zsolt a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Ceglédi VSE élén. A szakember újabb egy évre ír alá.

Ványi 2010 végén reménytelen helyzetben vette át az együttest, de végül benntartotta a másodosztályban, míg a nemrég véget érő szezonban – a ceglédi labdarúgás történetének legnagyobb sikerét elérve – a 4. helyen zárt a csapat.

A keretben lesznek változások, elsősorban érkezőkre lehet számítani, hiszen a Pest megyeiek jövő évi célja az egycsoportos másodosztály elérése. Hír még a csapat háza tájáról, hogy a támadó középpályás, Sándor István jelenleg Kazahsztánban van próbajátékon.

Legfrissebb hírek

Két fontos változtatás az argentinoknál, Madueke és Saka sem kezd az angoloknál – íme, a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
1 perce

Az angol válogatott megérkezett az atlantai stadionba

Foci vb 2026
7 perce

Tíz nyíregyházi gongszó búcsúztatta Szántó Imrét

Ökölvívás
7 perce

Ibrahimovicnak Isten keze és bal lába is eszébe jutott a vb-elődöntőről – videó

Foci vb 2026
30 perce

Felkészülés: kikapott ukrán ellenfelétől a Kisvárda

Labdarúgó NB I
32 perce

A Vojvodina edzője szerint talán túlságosan tisztelték az FTC-t, mert több mint 60 trófeája van

Európa-liga
33 perce

Bondár maratoni csata után kiesett a nyolcaddöntőben Jászvásáron

Tenisz
35 perce

Csupán egy passz… A spanyolok szétzúzták az Olise–Mbappé tengelyt

Foci vb 2026
53 perce
Ezek is érdekelhetik