NB I: megvan az ezüstérmes Kecskemét első nyári igazolása – hivatalos

2023.06.07. 15:44
null
Pálinkás Gergő Kecskeméten folytatja (Fotó: KTE)
Az NB I-ben második helyen végzett Kecskeméti TE hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette az NB II-es Kazincbarcikától Pálinkás Gergőt.  


Pálinkás Gergő 2022 januárjában csatlakozott a Kazincbarcikához, amely színeiben 9 gólt szerzett tavasszal az NB III-ban, s nagyban hozzájárult a bajnoki címhez. Ezt követően a másodosztályban 10 gólt szerzett és 5 gólpasszt adott – nyártól a KTE-nél folytatja.

„Nagyon örültem a lehetőségnek, a fejlődésem szempontjából a lehető legjobb hely számomra Kecskemét. Bízom benne, hogy meg is tudom ezt a lehetőséget hálálni, hiszen most jött el a pillanat, hogy bemutatkozhassak a legmagasabb szinten. Nagyon izgatottan várom a nemzetközi kupát és a bajnokságot is, már most elkezdeném szívem szerint a felkészülést. Több meccsét is láttam a KTE-nek, sok játékossal ellenfélként találkoztam is már. Bízom benne, hogy én is hozzá tudok tenni ahhoz, hogy ezt az utat folytassa a csapat” – mondta a 26 éves csatár, aki információink szerint három évre írt alá.


NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A KECSKEMÉTI TE-NÉL
Érkezők: Pálinkás Gergő
(Kazincbarcika)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérhet: Pejovics Danilo (szerbiai, Pécsi MFC)
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:
Távozók
:

Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérhet klubjához: Horváth Krisztofer (Torino – Olaszország), Katona Bálint (Ferencváros), Katona Máté (Ferencváros), Varga Ádám (Ferencváros), Varga Bence (MTK Budapest)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:
Nikitscher Tamás (Ausztria, Franciaország)

Legfrissebb hírek

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
5 órája

Az új idényben OTP Bank Liga lesz a labdarúgó NB I hivatalos neve

Labdarúgó NB I
9 órája

Gólerős csatárt szerződtetett az NB II-es Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.09. 14:47

Az ETO és az FTC is elkezdte a felkészülést a következő idényre

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 19:30

Csíkszereda: a héten érkezik Szabó István első, magyarországi igazolása – NS-infó

Minden más foci
2026.06.08. 15:52

David López: A mexikói vb-meccsek elképesztőek lesznek

Foci vb 2026
2026.06.08. 11:05

Élményekkel és érmekkel újra kék-fehérben Hinora Kristóf

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 08:55

Az NB II bajnokánál folytatja Koszta Márk – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.07. 15:55
Ezek is érdekelhetik