FTC-Újpest: ferencvárosi szurkolókat támadtak meg a Fáy utcában

2013.03.09. 19:45
Balhé tört ki a THSE-Sashalom–Ferencvárosi FC BLSZ I-es bajnoki mérkőzést követően a Fáy utcában. Bede Ferenc, a találkozó ellenőre a Nemzeti Sportnak arról számolt be, hogy rendőri intézkedésre is sor került, illetve egy személy megsérült.

A találkozó 1–1-es döntetlennel ért véget, a lefújást követően kapucnis huligánok mintegy negyvenen megtámadták a ferencvárosiakat. A Nemzeti Sport információi szerint az angyalföldi sportlétesítményhez a balhé miatt érkező támadók alighanem a holnapi élvonalbeli rangadóra hangoltak, soraikban lengyel „kollégákat”, Legia-fanatikusokat is felvonultattak.

A balhénak az vetett véget viszonylag gyorsan, hogy három szirénázó rendőrautó a helyszínre érkezett. A támadók elmenekültek. A sérült személynek alighanem eltört az orra, legalábbis vérző arcából erre következtetett a mérkőzés ellenőre.

Legfrissebb hírek

BL- és El-selejtezők: az ETO a Klaksvíkkal, a Fradi a Zsolnával is találkozhat

Bajnokok Ligája
17 perce

A távozó Robbie Keane érzelmes levélben búcsúzott a Ferencvárostól

Labdarúgó NB I
19 órája

Férfi kézi: számos bizonytalan tényező nehezíti a pénzügyi tervezést az FTC-nél

Kézilabda
21 órája

A Ferencváros hatot rúgott a Puskás Akadémiának a női NB I döntőjének első meccsén

Labdarúgó NB I
21 órája

Robbie Keane távozik az FTC kispadjáról – hivatalos

Labdarúgó NB I
23 órája

A Sky Sports is tényként kezeli Robbie Keane távozását

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:12

Törökországban folytatja a Ferencvárostól távozó Pesics

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 22:12

Szerhij Rebrovot továbbra is a magyar kispad érdekelné

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 17:54
Ezek is érdekelhetik