Négy játékosára nem számíthat Herczeg András klubmenedzser a 18 órakor kezdődő DVSC-TEVA–Videoton Ligakupa-mérkőzésen – adta hírül a Debrecen hivatalos honlapja.
Rudolf Gergely, Luis Ramos és Kiss Zoltán egyaránt sérüléssel küszködik, míg Varga József megbetegedett.
A DVSC Verpecz – Bernáth, Komlósi, Fodor, Korhut – Szakály P., Katona A., Szélesi, Rezes – Szilágyi, Feczesin összeállításban kezd a Videoton ellen.
Legfrissebb hírek

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik






