NB II: kétgólos hátrányból egyenlített, mégis kikapott a Cegléd

2011.05.22. 20:17
A labdarúgó NB II 27. fordulójában a Keleti csoportban Cegléd kétgólos hátrányból egyenlített a REAC otthonában, végül mégis a hazaiak szerezték meg a három pontot. A Nyugati csoport vasárnapi találkozóján a Győri ETO II 3–1-re győzött a Kaposvölgye ellen.
LABDARÚGÓ NB II
27. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
REAC–CEGLÉDI VSE 3–2 (1–0)
Budai II László Stadion, 200 néző. Vezette: Farkas Á. (Lémon, Takács G.)
REAC: Tóth P. – Kovács B., Menyhért G., Cseri, Hibó (Birtalan a szünetben) – Menyhárt, Dancs (Tóth M. 76.), Gulyás, Kiss T. (Dinka 70.) – Nyerges, Jovánczai. Vezetőedző: Mátyus János
CEGLÉD: Miski – Kenderes, Buzás V. (Nagy A. a szünetben), Fekete A., Mojzes – Nagy L., Odrobéna (Juhász D. 87.) – Szabó L., Koncz, Nagy T. (Balog M. 66.) – Busa. Vezetőedző: Ványi Zsolt
Gólszerző: Menyhárt (1–0) a 36., Jovánczai (2–0) az 58., Nagy L. (2–1) a 61., Balog M. (2–2) a 77., Menyhért G. (3–2) a 82. percben
Kiállítva: Kovács B. (második sárga lap után) a 72. percben
Mátyus János: – Ez a mérkőzés edzői pályafutásom eddigi legnagyobb élménye volt. Gratulálok a fiúknak, jók voltak.
Ványi Zsolt: – Az első félidőt átaludtuk, ám a második játékrész helyzetei alapján pontot érdemeltünk volna.
NYUGATI CSOPORT
GYŐRI ETO II–KAPOSVÖLGYE VSC 3–1 (0–1)
Győr, ETO-park, 300 néző. Vezette: Kiss N. (Kulman, Aradi)
ETO II: Nacsa – Kálmán, Nyári, Paget 6 (Bieder 66.), Czeitler – Dömötör (Horváth G. 59.) – Nyitrai, Kiss Sz., Simon A. (Miklós V. 37.) – Molnár T., Varga T. Edző: Klement István
KAPOSVÖLGYE: Héger – Szélesi , Kovács J., Szilasi, Burai (Királyvári 52.) – Sowunmi A., Jámbor, Duba, Oszvári (Horváth D. 71.), Andrejcsuk – Surányi (Fekete Á. a szünetben). Vezetőedző: Nagy Tibor
Gólszerző: Andrejcsuk (0–1) a 24., Czeitler (1–1) az 51., Kiss Sz. (2–1) az 58., Varga T. (3–1) a 86. percben
Klement István: – Dicséretes, ahogyan megfordítottuk a mérkőzést a kilenc emberrel védekező Kaposvölgyével szemben.
Nagy Tibor: – Tudtam, ha cserélni kell, elveszítjük a mérkőzést, mivel minőségileg is nagyon rövid volt a kispadunk.