NB II: a REAC vendégeként nyert kettővel az MTK II

2011.04.24. 20:16
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában a Keleti csoport egyetlen vasárnapi összecsapásán az MTK II a REAC vendégeként nyert két góllal.

A mérkőzés 43. percében, 1–1-es állásnál a házigazdák létszámhátrányba kerültek, amit gólokkal használtak ki a vendégek.

LABDARÚGÓ NB II, KELETI CSOPORT, 23. FORDULÓ
REAC-MTK II 2–4 (1–2)
Budapest, Budai II László Stadion, 100 néző. V: Mészáros I. (Kis Z., Kovács II G.)
REAC: Somogyi – Kovács B., Tóth M., Ferencz, Birtalan (Hibó 60.) – Cseri G., Gulyás M. (Dancs R. 74.) – Menyhárt, Jovánczai, Kiss T. – Nyerges (Bubori, 85.). Vezetőedző: Mátyus János
MTK II: Hegedüs L. – Nagy T., Kornis, Forró Gy., Ódé – Gál A., Szurkos – Kákonyi (Besztercei 80.), Pölöskei Zs. (Dobó R. 76.), Frank – Szentgyörgyi (Batizi Pócsi 76.). Edző: Pölöskei Gábor
Gólszerzők: Cseri G (1–0) 3., Pölöskei Zs. (1–1) 15., Szentgyörgyi (1–2) 45., Cseri G. (2–2) 64., Kornis (2–3) 65., Kákonyi (2–4) 74.
Sárga lap: Gulyás M. 71., Menyhárt 80., Dancs R. 88., ill. Gál A. 60., Kákonyi 69., Szurkos 83.
Piros lap: Jovánczai 43.
Mátyus János: – Nem tudtuk elviselni, hogy több mint egy félidőn keresztül emberhátrányban kellett játszanunk.
Pölöskei Gábor: – Helyenként kimondottan látványos játékot produkálva nyertünk.
1. DVTK 23 17 2 4 51–19 +32 53
2. Nyíregyháza Spartacus 23 14 6 3 48–15 +33 48
3. Mezőkövesd-Zsóry 22 14 4 4 35–14 +21 46
4. Dunakanyar-Vác 23 13 5 5 35–20 +15 44
5. MTK Budapest II 23 12 7 4 38–25 +13 43
6. Békéscsaba 1912 23 7 9 7 37–35 +2 30
7. Makó FC 23 8 4 11 26–39 –13 28