A Nyíregyháza és a Diósgyőr is 1-0-ra nyert

2011.04.02. 20:06
Az éllovas Nyíregyháza Germán Tamás góljával 1–0-ra legyőzte a REAC-ot a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 20. fordulójában, előnyét azonban nem tudta növelni, mivel a második helyen álló Diósgyőr szintén nyerni tudott, 1–0-ra a Bőcs otthonában.

A Nyugati csoportban az Ajka három, a Szigetszentmiklós négy gólt szerezve győzött az Ajka, illetve a Tatabánya vendégeként, a Ferencváros második csapata simán megverte a Barcsot, míg a Győr II kikapott a Kozármislenytől. A Nyugati csoportban az Ajka három, a Szigetszentmiklós négy gólt szerezve győzött az Ajka, illetve a Tatabánya vendégeként, a Ferencváros második csapata simán megverte a Barcsot, míg a Győr II kikapott a Kozármislenytől.

LABDARÚGÓ NB II
KELETI CSOPORT, 20. FORDULÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–REAC1–0 (1–0)
Nyíregyháza, 1100 néző. Vezette: Farkas Á. (Horváth R., Bozó)
NYÍREGYHÁZA: Holczer – Demjén, Kovacsevics, Goia, Boukar – Minczér (Pákolicz, 57.), Horváth L. – Nacim – Andorka (Makai, 92.), Bajzát, Germán (Pujante, 79.). Vezetőedző: Brekk János
REAC: Somogyi Cs. – Dinka, Tóth M., Ferencz, Kovács B. – Cseri (Kiss T., 20.), Gulyás M. – Menyhárt, Jovánczai (Dancs R., 58.), Gáspár B. (Bogdán, 6.) – Nyerges. Vezetőedző: Mátyus János
Gólszerző: Germán (1–0) a 19. percben
Brekk János: – Az eredménnyel és az első félidei játékunkkal elégedett vagyok.
Mátyus János: – Az első félidő végén a játékvezető egy tizenegyest nem adott meg a javunkra. A második játékrészben pedig óriási mezőnyfölényben játszottunk, kapufát fejeltünk és ezen kívül is kihagytunk két óriási ziccert. Így vereség lett a vége.
BŐCS SPORT–DIÓSGYŐRI VTK0–1 (0–0)
Mezőkövesd, 1800 néző. Vezette: Szabó Zs. (Berettyán, Márton Zs.)
BŐCS: Giák – Bokros, Sipos T. (Rivera, 56.), Molnár Zs., Ur – Bakos B. (Ondó, 87.), Konate, Nyircsák, Mbei – Urbin, Pimentel. Vezetőedző: Tóth László
DVTK: Rados – Vadász, Gal, Rakovics, Gohér – Dobos, Abdouraman, Lippai, Arze (Bogáti, 65.) – Granát (Nagy T., 89.), Bacsa (Szabó P. –, 85.). Vezetőedző: Benczés Miklós
Gólszerző: Granát (11-esből, 0–1) a 70. percben
Kiállítva: Nyircsák (második sárga lap után) a 75. percben
Tóth László: – A mérkőzés színvonalát villámgyorsan el lehet felejteni. A labdarúgást kizárólag a szurkolók biztatása jelentette, azon kívül semmi.
Benczés Miklós: – Nem volt könnyű mérkőzés, de mivel nyertünk, ez is a szép emlékeink közé tartozik majd. A találkozónak vannak tanulságai, legfőképpen az, hogy eddig a középpályán remekeltünk, most viszont elmaradtunk a várakozástól.
VECSÉSI FC–ÚJPEST FC B 1–5 (0–2)
Vecsés, 350 néző. Vezette: Solymosi P. (Medovarszki J., Buzás B.)
VECSÉS: Gyenes – Máj, Hungler, Vasas (Erdei, 75.), Fritz – Zana (Kiss K., 56.), Kovács Z., Lannert, Ponczok – Horváth D., Bojtor (Piros, 56.). Technikai igazgató: Czipper Zsolt
ÚJPEST B: Horváth T. – Litauszki, Dvorschák, M. De Souza, Szalai – Magos (Czimmermann, 78.), Hullám (Wilson, 87.), Bognár I., Popovics (Rasztovics, 57.) – Balogh, Zamostny. Edző: Szlezák Zoltán
Gólszerző: Zamostny (0–1) a 33., Bognár (0–2) a 37., Zamostny (0–3) a 67., Lannert (1–3) a 69., Rasztovics (1–4) a 76., Dvorschák (1–5) a 87. percben
Czipper Zsolt: – Sajnos nagyon gyenge napot fogott ki szinte az egész csapat, ezzel a teljesítménnyel nem lehet győzni, de még döntetlent sem elérni az NB II-ben.
Szlezák Zoltán: – Jó ellenfelet sikerült idegenben legyőzni. Azt gondolom, hogy sokat tettünk a sikerért, szerintem még a gólkülönbség sem túlzott. Gratulálok a csapatomnak.
KAZINCBARCIKAI SC–HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE1–1 (0–0)
Kazincbarcika, 300 néző. Vezette: Takács J. (Tóth I., L. Tóth)
KAZINCBARCIKA: Hamar Zs. – Müller, Nagy P., Mező, Mészáros M. – Lipusz, Fehér B., Kovács P. (Badalik, 81.), Borbély – Binder (Hajdu Zs., 74.), Orlóczki K. (Domán, 55.). Vezetőedző: Orlóczki Tibor
HAJDÚBÖSZÖRMÉNY: Tóth Cs. – Király L., Póti, Giura, Hortó (Kaze, 67.) – Nagy D., Kiss L., Bogdanovics (Balás, 75.), Papp F., Lovas – Simtchatcha. Vezetőedző: Lajos Ferenc
Gólszerző: Lipusz (1–0) az 53., Póti (1–1) a 75. percben
Orlóczki Tibor: – Az első félidőt átaludtuk, a szünet után pedig a már általunk megnyert mérkőzést ellenfelünk egyetlen kapura lövéssel döntetlenre mentette.
Lajos Ferenc: – Kazincbarcikán döntetlent kiharcolni nem rossz. Viszont a mi helyzetünkben...
DVSC-DEAC–BÉKÉSCSABA ELŐRE SE 1–0 (1–0)
Debrecen, 300 néző. Vezette: Fajkusz (Kormányos II G., Szilágyi N.)
DVSC-DEAC: Malinauskas – Nagy Z., Ludánszki, Szűcs I., Ferenczi J. – Csorba, Lucas (Tóth L., 83.), Spitzmüller, Farkas II B. (Vinicius, 87.) – Etogo, Mokánszki (Sigér, 69.). Edző: Kondás Elemér
BÉKÉSCSABA: Szécsi – Mészáros L., Kállai, Makra, Horváth T. – Pozsár, Bogdán, Dányi (Sztrunga, a szünetben), Juhász Gy., Laurinyecz (Kurucz, 80.)– Csák (Gajda, 60.). Vezetőedző: Pásztor József
Gólszerző: Mokánszki (1–0) a 14. percben
Kondás Elemér: – Küzdelmes mérkőzésen sikerült begyűjtenünk a három pontot. Több helyzetet alakítottunk ki, ezek azonban kihasználatlanul maradtak, és a végén izgulnunk kellett.
Pásztor József: – Borzalmas érzés egy lesgóllal kikapni.
DUNAKANYAR-VÁC–RESTART-CEGLÉDI VSE 0–0
Vác, 300 néző. Vezette: Erdős (Gyűrűsi, Aradi)
VÁC: Sztankó – Hegedűs Cs., Tányéros G., Páles, Juhász B. – Fekete L. (Ivanovici, 62.), Albert Á., Farkas P., Rábold (Arany Z., 62.) – Rusvay – Michel. Vezetőedző: Szabados György
CEGLÉD: Miski – Daragó, Buzás, Fekete A., Vincze Z. – Nagy A. (Juhász D., 79.), Nagy T., Koncz, Szabó L. – Busa, Medgyesi L. (Szabó M., 91.). Vezetőedző: Ványi Zsolt
Szabados György: – Régen Petőfi Sándort bántotta egy gondolat, a játékosaimat ezen a héten kettő is: játsszunk vagy ne játsszunk. Játszottunk...
Ványi Zsolt: – Rászolgáltunk az egy pontra, ez a fegyelmezett játékunk jutalma.
NYUGATI CSOPORT, 20. FORDULÓ
KOZÁRMISLENY SE–GYŐRI ETO II 2–1 (1–1)
Kozármisleny, 300 néző. Vezette: Pánczél (Kis Z., Becséri)
KOZÁRMISLENY: Gőcze – Kiss M. (Tasselmájer, 14.), Petrók, Fellai, Tóth Z. – Asztalos (Vég B., 61.), Nagy E., Andruskó, Koplárovics – Berdó (Karacs, 77.), Koller K.. Vezetőedző: Márton Gábor
ETO II: Radoszavljevics – Nagy Á., Domanyik, Paget, Totadze – Molnár T. (Dömötör, 82.), Windecker, Horváth G. (Nyitrai, 66.), Simon A. – Copa, Niksic (Markó, 75.). Edző: Klement István
Gólszerző: Koller K. (1–0) a 20., Niksic (11-esből, 1–1) a 22., Tóth Z. (2–1) a 91. percben
Márton Gábor: – Örülök, hogy ilyen csapat edzője lehetek. A mai győzelem csak a játékosoknak köszönhető, ilyen hozzáállást nem lehet tanítani, óriási túlerőt győztünk le.
Klement István: – A futballt mi játszottuk szebben, a második kapott gól előtti eseményeket szívesen megnézném videón.
FERENCVÁROS II–BARCSI SC3–0 (1–0)
Albert-stadion, 200 néző. Vezette: Radványi (Király K., Huszár)
FTC II: Haber – Vass M., Vattai, Fülöp N., Junior – Maróti (Antal Zs., 76.), Peszmeg – Abdi, Varga B. (Nyilasi B., a szünetben), Papp M. (Kovács I., 62.) – Pölöskey 5. Edző: Lipcsei Péter
BARCS: Havasi – Dienes, Pókos, Huzmi (Sztefanovics, 61.), Matus – Fónai – Opacsics, Brdanin, Pandur Á. (Horváth P., 75.), Kordé (Thiago, 39.) – Hock. Vezetőedző: Kuczkó Gábor
Gólszerző: Abdi (1–0) a 32., Maróti (2–0) az 55., Fülöp N. (3–0) a 75. percben
Lipcsei Péter: – Teljesen megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben.
Kuczkó Gábor: – Amíg helyzeteinket kihagyjuk, és elkerülhető gólokat kapunk, addig sajnos más eredmény nem is születhet.
FC AJKA–BAJAI LSE KALO-MÉH 2–3 (0–2)
Ajka, 200 néző. Vezette: Kovács G. (Kepe, Kulman)
AJKA: Jánosa – Péter, Pothárn, Pákai, Gunther – Rácz F. (Major N., 56.), Kottán K., Horváth Á. (Kovács Sz., 64.), Szabó L. (Gyűrűsi, 75.) – Mihalecz P., Gaál B. Vezetőedző: Artner Tamás
BAJA: Herbert – Villám, Csanádi, Forgács, Burucz – Domokos, Micskó (Szabó N., 79.), Nagy E., Szőllősi (Csordás, 59.) – Frőhlich, Varga Z. (Balázs R., a szünetben). Vezetőedző: Bognár György
Gólszerző: Frőhlich (0–1) a 24., Forgács (0–2) a 39., Balázs R. (0–3) a 70., Gaál B. (1–3) a 83., Pothárn (2–3) a 90. percben
Kiállítva: Major N. (a játékvezető megsértéséért) a 84. percben
Artner Tamás: – Vannak olyan mérkőzések, amikor az ellenfélnek minden sikerül, nekünk semmi. Ötször találtuk el a kapufát, és kihagytunk egy tizenegyest.
Bognár György: – Két egyforma képességű csapat játszott. Az első félidőben mi játszottunk, a másodikban vigyáztunk az eredményre.
ENTERNET-FC TATABÁNYA–SZTK-ERIMA 1–4 (1–2)
Tatabánya, 500 néző. Vezette: Pintér Cs. (Péter, Makkosné)
TATABÁNYA: Dombai A. – Vass N., Simkó, Farkas V., Módi (Köntös, 78.) – Dombai V. (Tóth Z., 76.), Kovács I., Ködöböcz (Kaiser, 58.), Deme – Kocsis D., Megyesi. Vezetőedző: P. Nagy László
SZIGETSZENTMIKLÓS: Tarczy – Csák, Király A., Szamosszegi, Sallai – Pintér Z. (Rédei, 58.), Somorjai, Csepregi – Bonifert (Fekete Á., 66.), Béres, Majoros (Kollár D., 80.). Vezetőedző: Várhidi Péter
Gólszerző: Somorjai (0–1) a 11., Kocsis D. (1–1) a 18., Bonifert (1–2) a 27., Somorjai (1–3) a 48., Bonifert (1–4) a 66. percben
Kiállítva: Deme (a játékvezető megsértéséért) az 55. percben
P. Nagy László: – Okosat nem tudok, butaságot meg nem akarok mondani.
Várhidi Péter: – Összeszedetten futballoztunk. A Tatabánya jó csapat, sajnálom, hogy problémáik vannak, kívánok nekik kitartást, remélem, mielőbb kiegyenesednek.
VESZPRÉM FC–BUDAÖRSI SC 1–5 (0–2)
Veszprém, 400 néző. V: Barna G. (Iványi I., Kiss I B.)
VESZPRÉM: Varga T. – Grósz, Pálfi (Boromisza, a szünetben), Lang, Finta – Kollár (Fehér K., 75.), Molnár Z., Szöllőskei, Leitold (Tatai, a szünetben) – Babik, Alex. Vezetőedző: Vágó Attila
BUDAÖRS: Kozma – Lászka, Tüske, Roni (Csengő, 63.), Kollega (Márkus, 85.) – Csobánki, Varga D., Hegedűs N., Mihályi – Koós (Szűcs P., 79.), Farkas Á. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
G: Koós (0–1) a 12., Tüske (0–2) a 30., Kollega (0–3) a 47., Babik (1–3) az 50., Koós (1–4) a 76., Koós (1–5) a 79. percben
Kiállítva: Babik (az ellenfél megrúgásáért) a 77. percben
Vágó Attila: – Nagyon gyengén játszottunk, teljesen megérdemelt a vendégek győzelme.
Lucsánszky Tamás: – Helyenként szellemesen futballozva ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk.