Futsal NB I: hetet kapott az Újpest és a Nyíregyháza is

Fotó: Facebook/Újpest Fustal Club
A futsal NB I felsőházában a Kecskemét 4–2-re legyőzte a Haladást, a Veszprém a Nyíregyházának, a Berettyóújfalu az Újpestnek vágott hetet. Az alsóházban a Magyar Futball Akadémia kiütötte a Nyírbátort, a DEAC szoros meccsen kapott ki az Aramistól.
FUTSAL
NB I, RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
Felsőház
Berettyóújfalu−Újpest FC 7–4
Veszprém−Nyíregyháza 7–2
Kecskemét−Haladás 4–2
Alsóház
Magyar Futsal Akadémia−Nyírbátor 7–0
Aramis SE−Debreceni EAC 2–1
Rubeola FC−TFSE 2–6
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik






