FTC: három fiatal játékossal szerződést hosszabbítottak

2021.03.31. 16:23
null
Hajdú Roland is új szerződést kapott az FTC-től (Fotó: fradi.hu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencvárosi TC szerződést hosszabbított három fiatal játékosával, Hajdú Rolanddal, Iyinbor Patrickkal és Orosz Marcellal – adta hírül a klub honlapja.

 

A támadó, Hajdú Roland, valamint a hátvéd poszton játszó Iyinbor Patrick és Orosz Marcell egyaránt alapembernek számít a klub NB III-as csapatában. Hajnal Tamás, a Ferencváros sportmenedzsere a fradi.hu-nak elmondta, a zöld-fehérek célja, hogy a labdarúgók később az élvonalban is szerepelhessenek.

„Látjuk ezekben a játékosokban, hogy középhosszú távon megvan a potenciál bennük, hogy a felnőttcsapatba, az NB I-be is eljussanak. Szeretnénk az útjukat továbbra is tervszerűen, átgondoltan kísérni. Lehetőség lesz akár kölcsönadásra is, gondolhatunk itt a Soroksárral való együttműködésre vagy más együttesekre. Az elsődleges cél, hogy NB I-es játékosok váljanak belőlük.”

Legfrissebb hírek

Nem érte el fő célját a Fradi, lemaradt a négyes döntőről

Kézilabda
Tegnap, 10:11

Robbie Keane a kiállításról: Így kiesik még egy labdarúgó, akit a szabály betartása érdekében játszatni tudnék

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 20:46

Sokkal jobb volt a Ferencváros, két góllal nyert a Paks ellen

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 18:55

Osváth Attila: Ismerem a paksi csatárokat, tudom, mit várhatok tőlük

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 09:57

Budaörsön botlott a Fradi, nyolc gólt vágott az Újpest a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.04.25. 21:30

NB I: Csank János szerint az ETO játssza a legjobb futballt

Labdarúgó NB I
2026.04.25. 12:55

Az ETO legutóbb abban az évben tudta megverni a Debrecent, amikor negyedszer bajnok lett

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 13:50

Szalai Gábor: Megvan a kupadöntő, most a bajnokságban nyomás alatt akarjuk tartani a győrieket

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 09:18
Ezek is érdekelhetik