A labdarúgó NB I utolsó fordulójában a Kisvárda hazai pályán 2–1-re legyőzte a Mezőkövesdet, amivel biztossá vált, hogy nem esik ki az újonc csapat az első osztályból. A mérkőzést követően természetesen örömmámorban úsztak a játékosok, előkerült a pezsgő, valamint énekelve és táncolva ünnepelték a bentmaradást.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Hétfőn sorsolnak az új idényre a labdarúgó NB I-ben
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 16:14
Ezek is érdekelhetik





